Dovolená s dětmi v ČR u vody

Chystáte se letos na dovolenou v ČR a chcete ji strávit s dětmi u vody? Ať už je to přehrada, rybník nebo vodní nádrž, připravili jsme pro vás pár tipů na to, kam vyrazit na dovolenou k vodě v České republice. Máme pro vás známá střediska plná zážitků a zábavy, ale i menší a klidnější lokality.

Kemp Telč – U Roštěnky

Pěkná dovolená v jižních Čechách bude v chatách i pod stanem v Kempu Telč – U Roštěnky, 1,1 km od zámku a centra Telče a 1,7 km od autobusového nádraží. Je tu zahrada, gril, venkovní bazén, bezplatná Wi-Fi i parkování a sdílená koupelna 30 m od budovy. V nabídce jsou obědové balíčky a snídaně, vybavení pro vodní sporty, půjčovna kol, kurty na tenis, golf i oblíbená kanoistika. Podívejte se na další možnosti na sjíždění řeky s dětmi.

Vodní nádrž Lipno

U nádrže Lipno jsou apartmány s terasou Promenáda Lipno v klidné části, kousek od cyklostezky a s příjemnou procházkou do centra. Leží 31 km od zámku Český Krumlov, nabízí výhled do zahrady i na jezero, gril, bezplatnou Wi-Fi a parkoviště i dětské hřiště. Koupelnu i kuchyň doplní ložní prádlo a ručníky. Hotel Na Pláži nabízí stravu i snídaně, výhled na přehradu a koupání i pro malé děti.

Máchovo jezero v Severních Čechách

Chatky Radka leží 15 minut chůze od vyhlášené pláže na Máchově jezeře. Mají vlastní posezení a cena není nijak závratná ani v hlavní sezóně. Areál v borovicovém lese nabízí příjemný stín. Příjemná osada Chatová osada LaVida nabízí několika chat s různým počtem lůžek. Leží 800 m od Máchova jezera, kousek od restaurací a hotelů. Některé chatky mají vlastní sociální zařízení.  

Vodní nádrž Slapy

Resort Beach Nová Živohošť u vodní nádrže Slapy nabízí příjemné bungalovy u vody i pobyt ve vile. Máte možnost si vybrat z několika variant ubytování. V areálu je mnoho vyžití pro děti a restaurace.  

Dovolená u Vranovské přehrady

Chaty U Tobogánu leží přímo u Vranovské přehrady. Lokalita je oblíbená pro všechny věkové kategorie. Ubytování je v jednoduchých chatkách na skvělém místě kousek od pláže a zábavy. 

Dovolená u Třeboňského rybníka 

Penzion Jihočeská Pohoda U Pláže leží u pláže kousek od centra Třeboně a kousek od zámku. Na zahradě nechybí posezení s grilem a v okolí se nachází mnoho cílů pro pěší turisty i cykloturisty. 

Luhačovická přehrada

Hotel Harmonie v Luhačovicích leží na konci promenády. K Luhačovické přehradě dojdete pěšky a hotel disponuje i vlastním krytým bazénem a wellness. V létě se tu pořádají různé akce a grilování.

Dovolená u přehrady Sovín

Penzion Na Přehradě se nachází hned u přehrady Sovín v obci Smraďavka, 29 km od Zlína. Nabízí zázemí pro grilování, dětské hřiště, bezplatnou Wi-Fi i parkoviště. Pokoje mají vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. V restauraci jsou snídaně a můžete si vybrat i polopenzi a plnou penzi.

Žďárské Vrchy a rybník Tři studně

Penzion Sykovec leží u rybníka Tři studně, má vlastní restauraci a zázemí pro děti. Dovolenou můžete skvěle zkombinovat s koupáním a turistikou v nádherné přírodě unikátních Žďárských Vrchů. 

Sečská přehrada

Hotel Jezerka leží u Sečské přehrady a užije si to tu každý, kdo miluje projížďky na loďkách, koupání a příjemné posezení v některé z restaurací. Hotel má navíc velký venkovní bazén a moderní wellness

Dovolená na Dyji

U řeky Dyje uprostřed přírody pod hradem Bítov leží oblíbené Chatky Bítov  s areálem, kde si každý najde zábavu. Z místa můžete vyrazit na mnoho výletů a večery strávit třeba u táboráku. Dovolená s dětmi v Česku se dá trávit různě. Podívejte se třeba na další kempy u vody a oblíbené aquaparky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.