obraz_do_obývacího_pokoje

Jak vybrat perfektní obraz do obývacího pokoje?

Některé stěny si přímo říkají o výzdobu. Pak hledáme dokonalou dekoraci, a že je z čeho vybírat! Velmi oblíbené jsou obrazy, ať už v klasické podobě nebo v podobě o něco modernějších plakátů. Nezáleží na tom, zda se jedná o reprodukce slavných děl, moderní grafiky nebo něco jiného. Obrazy jsou vynikající výzdobou interiéru a lze je přizpůsobit jakémukoli stylu. Aby vypadaly ještě lépe a dokonale zapadly do moderního uspořádání, stojí za to si vybrat fotoobrazy na plátně, které nemusí mít rám a vypadají mnohem elegantněji než klasický plakát.

Jaké obrazy se hodí do obývacího pokoje?

Přesně ty, které se nám libí! Taková je nejjednodušší odpověď na otázku, jaké obrazy jsou nejlepší do obývacího pokoje. Záleží jen na vašem vkusu a zvoleném stylu uspořádání. Pokud v něm chcete zachovat konzistenci, vybírejte obrazy, které se k němu hodí jak z hlediska barev, tak z hlediska motivu, který zobrazují. Důležitá je také prezentace obrazu na stěně v obývacím pokoji. Máme totiž na výběr mezi obrazy v podobě plakátů, které lze rovněž umístit do rámů nebo antirámu, a fotoobrazy na plátně, které vypadají, dá se říci, mnohem vznešeněji a zároveň dostatečně zajímavé, aby snadno zapadly do moderního uspořádání.

Fotoobraz na plátně může být také umístěn v rámu, ale není to nutné, pokud je dobře zpracovaný. Takové dekorace jsou také mnohem odolnější než plakáty, a co je nejdůležitější – vypadají přirozeněji. Budou tedy jistě zajímavým doplňkem obývacího pokoje.

Jaký fotoobraz na plátně zvolit do obývacího pokoje?

Taková dekorace bude skvělým nápadem na uspořádání stěny, např. vedle televizoru nebo nad schody, které navazují na obývací pokoj. Vyplatí se vsadit na grafiku, která bude nadčasová pro všechny členy domácnosti, a tedy taková, která po krátké době neomrzí a vyhovuje všem. Pokud jde o velikost fotoobrazů, nejzajímavěji vypadají ty ve větších velikostech. Vyhněte se vytváření galerií – fotoobrazy v obývacím pokoji rozhodně vypadají nejlépe, když jsou vystaveny jednotlivě.

Výběr vhodného motivu či barevného provedení závisí na vašem vkusu. Jisté však je, že fotoobraz na plátně může zobrazovat… cokoliv! Vyplatí se také vymyslet něco vlastního – najděte nebo vytvořte si vhodnou grafiku a místo, kde můžete svůj individuální projekt realizovat. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.