barbie_PR_notino

Vánoční dárky v podobě kosmetiky udělají radost také dětem

Nejkrásnější svátky roku se kvapem blíží, proto bychom měli rychle dokoupit poslední vánoční dárky. Nejvíce jich musí mít samozřejmě děti. Pokud máte dojem, že jim pod stromečkem stále něco schází, pořiďte jim třeba první parfém, dárkovou sadu kosmetiky či sonický elektrický kartáček na zuby.

Jaké dárky pro holky?

Vybrat ideální vánoční dárky pro děvčátka z oblasti drogerie a kosmetiky není velký problém. Od přírody jsou holčičky parádnice a moc rády si půjčují parfémy, krémy a líčení od maminky. O oblečení a botách ani nemluvě. K nejoblíbenějším dárkům patří bezesporu toaletní vody. Dcerkám či vnučkám objednejte parfém Barbie, Lollipopz, Lol, Frozen, Minie Mouse nebo Sofia the First. Pokud chcete udělat parádnicím obrovskou radost, překvapte je dárkovými sadami. Malé dámy budou nadšené z líčící sady, v níž najdou paletku stínů, laky na nehty, rtěnky a balzámy na rty, a to vše zabalené v praktické taštičce. V dárkovém balení pro dívky nesmí chybět trendy hřeben, gumičky a spony. Skvělým tipem na dárek jsou i křídy do vlasů!

Pro kluky sprchový gel s Mimoni i Spidermanem

Už dávno neplatí, že je voňavá kosmetika určená výhradně pro něžné pohlaví. Také kluci se chtějí líbit! Ovace sklidíte díky sprchovým gelům Minions, Spiderman, Tlapková Patrola a Cars McQueen. Doplňkové dárky pro děti mohou být i užitečné. Horkými tipy jsou dárkové sady Avengers a Spiderman.

A zuby budou zářit!

Nemyslete si, že nejmenší členové rodiny neocení praktické dárky. Bez pochyby jim udělá velkou radost elektrický zubní kartáček s pouzdrem, který chrání chrup před zubním kazem. Díky pohádkovému designu si budou dětičky čistit zoubky s velkou radostí. Tento styl čištění zubů je moderní, praktický a účinný. Chlapci ocení zubní kartáček s motivy Star Wars a Batman, dívky zase model s námětem Ledového království.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.