Nejlepší pohádky pro děti na Youtube

Na kanálu Youtube najdete spoustu čtených i animovaných pohádek, říkanek a písniček v českém i anglickém jazyce. Mnoho z nich má podobu zábavných výukových videí, které vaše děti budou opravdu bavit. Kam se vydat za zábavou?

Peter Rabbit Fairy tales

Pokud dětem nestíháte číst pohádky, můžete ji pustit čtenou pohádku na Youtube. Na stránce Peter Rabbit Fairy tales. Najdete zde spoustu načtených knížek. V českém jazyce jsou to například České pohádky nebo Já Baryk. Pohádky jsou čtené i v angličtině. Například Peter Rabbit představuje příběh králíka Petera, který sleduje zlomyslného a neposlušného mladého králíka, který se dostane do zahrady. Dětem můžete pustit i léty osvědčené a velmi oblíbené české TV pohádky.

Využijte odkaz Peter Rabbit Fairy tales

Lukáš Hladík

Na stránce Lukáš Hladík najdete česky dabovaný příběh malé mašinky. Lokomotiva Tomáš je britský animovaný televizní seriál pro děti vytvořený podle knih The Railway Series od reverenda W. V. Awdryho. Prvních 52 dílů namluvil hudebník Ringo Starr. V češtině je skvělým vypravěčem Radovan Vaculík a od 4. série je vypravěčem Bohuslav Kalva.

Využijte odkaz Lukáš Hladík

Peppa Pig – Official Channel

angličtině jsou i kreslené pohádky o růžovém prasátku. Prasátko Peppa, v anglickém originále Peppa Pig, je britský dětský animovaný televizní seriál. Vypráví o malém prasátku Peppě a její rodině a přátelích. Každý kamarád představuje jiný druh savce a všichni jsou také v dětském věku. Peppa má i mladšího bratra Toma.

Využijte odkaz Peppa Pig – Official Channel

Blippi – Educational Videos for Kids

anglickém jazyce můžete využít i výuková vida Blippi – Educational Videos for Kids. Blippi je americký dětský bavič a pedagog na YouTube a Amazon Video. Videa jsou poučná a přitažlivá pro malé děti. Postava Johna Blippiho je ty vyobrazena jako dětsky energická a zvědavá osobnost oblečená v modrooranžové čepici, modré košili, oranžových podvazcích a motýlku.

Využijte odkaz Blippi – Educational Videos for Kids

Little Baby Bum – Nursery Rhymes & Kids Songs 

Pokud mají vaše děti rádi písničky, pusťte jim britský animovaný seriál Little Baby Bum – Nursery Rhymes & Kids Songs, který vytvořil Derek Holder a jeho manželka Cannis Holder. Děj se točí kolem mladé dívky Mii, její rodiny, kamarádů a rozmanité skupiny antropomorfních postav, kterým se přisuzují lidské rysy. Videa jsou plná anglických tradičních říkanek a písniček oblečených do moderní formy podporujících rozvoj řeči prostřednictvím textů písní a opakování.

Využijte odkaz Little Baby Bum – Nursery Rhymes & Kids Songs

Cocomelon – Nursery Rhymes

Cocomelon – Nursery Rhymes je dříve známý jako checkgate a ABC Kid TV. Tento americký YouTube kanál a streamovací mediální show získaný britskou společností Moonbug Entertainment spravuje americká společnost Treasure Studio. Specializuje se na 3D animovaná videa tradičních dětských říkanek i vlastních originálních dětských písniček. Videa zahrnují miminka, dospělé a zvířata, která se v každodenním životě vzájemně ovlivňují. Texty se zobrazují ve spodní části obrazovky, takže u poslouchaných písniček mohou děti vnímat i psaný text.

Využijte odkaz Cocomelon – Nursery Rhymes

Little Treehouse Nursery Rhymes and Kids Songs

Vyzkoušet můžete i Little Treehouse Nursery Rhymes and Kids Songs a kolekci plnou originálních dětských říkanek a písniček v moderním rytmu. Sledování této animace si vaše děti užijí. Tato sbírka dětských písní je skvělá pro učení abecedy, čísel, tvarů, barev a mnoho dalšího. Dopřejte dětem zábavné a šťastné učení.

Využijte odkaz Little Treehouse Nursery Rhymes and Kids Songs

Steve and Maggie

Pokud chcete podpořit u dětí hravou formou výuku angličtiny, zkuste jim pustit tato videa. Steve je youtuber a učitel angličtiny pro děti. Jeho YouTube kanál Steve and Maggie má na celém světě dokonce přes 12 milionů odběratelů, jeho videa mají ročně přes 2 miliardy zhlédnutí a nadšeně je sledují děti ve více než 30 zemích světa. Patří k nejúspěšnějším vzdělávacím pořadům na světě. Videa o Stevovi a jeho kamarádce strace Maggie je předabovaný i do spousty jazyků.

Využijte odkaz Steve and Maggie

Kid e Tales – English

Na kanálu Kid e Tales – English, tedy v překladu Dítě a pohádky, najdete dětská hudební videa. Moderní dětská hudba přiměje vaše děti zpívat, tančit a pohybovat se na moderní písničky. V animovaném filmu Chi Chi Love můžete sledovat partu pejsků na jejich cestách za dobrodružstvím v centru péče o psy dívky Hannah. Příběhy jsou vytvořené s nadsázkou, vtipné a plné poutavé akce.

Využijte odkaz Kid e Tales – English

Smile Family

The Smiles Family je největší mýtická skupina na Robloxu, kterou vlastní otec rodiny Robert Smiles. Dalšími členy skupiny jsou syn Seth Smiles, dcera Clair Smiles a druhý syn Matthew Smiles. Zesnulé rodinné příslušníky skupiny tvoří třetí syn Leo Smiles a Robertova manželka Nancy Smiles. Otec se vyrovnává se ztrátou své ženy a syna, kteří zemřeli při autonehodě a natáčí s dětmi zábavná videa. Rodina žila na odlehlém ostrově Hallam Island. Aniž by to tušili, žil tam starověký mimozemšťan „Diamond Eyes“, který terorizoval obyvatele ostrova.

Využijte odkaz Smile Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.