Útěk ze žaláře

   SEBER ODVAHU

    PŘEMÝŠLEJ     ZRYCHLI!

 KOMBINUJ   HLEDEJ

            PŘEKONEJ SÁM SEBE…

Máš rád adrenalin?

Staň se součástí příběhu, který se odehrál v padesátých letech mezi těmito zdmi. Máš pouhých 30 minut na získání potřebných informací a útěku z vězeňské cely. Nepotřebuješ žádné veliké vědomosti ze specifických oborů. Opravdu ti stačí pouhý selský rozum, ale také notná dávka odvahy, důvtipu a postřehu. Co konkrétně ale budeš muset najít a jaké překážky ti budou stát v cestě, to se dozvíš až na místě.

b
jsc_1723
c

A jak úniková hra probíhá?

Vstup do tmy vězeňské cely a tvůj příběh může začít!  Pokud se dostaneš z vězení ven, čeká tě pátrání v kanceláři STB. Bude to pouze na tobě, mezi výpověďmi, zápisy, fotografiemi a vším, co proti tobě žalobce nachystal a co leží přímo před tebou, na stole kanceláře, najít důkazy a informace. Pokud se ti to podaří, sám přijdeš na to, jak se dostat na svobodu, ale to už nebudeš odsouzenec, ale hrdina, který napomohl odplatě za bezpráví.

A pak už vám jen pořídíme foto ve vězeňském tričku s vašim časem, za který jste hru zvládli úspěšně absolvovat a vyhrát sami nad sebou!

d
e
f

Ceník

Návštěvníci parku – skupina ( 2 – 5 osob ) 300 Kč 30 minut
Když jdete jen na únikovku – skupina ( 2 – 5 osob ) 450 Kč 30 minut

Únikovka ÚTĚK ZE ŽALÁŘE je jediná atrakce, kterou mohou navštívit jak návštěvníci parku, tak i ti, kteří nechtějí vstupenku do Fábuly, ale mají zájem pouze o exit game.

Je tedy možné, absolvovat únikovku, aniž by jste platili vstup do parku. V tomto případě je však nutné si hru předem rezervovat.

2
1

Autentické prostředí vězeňských cel

Areál rodinného parku Fábula byl vystavěn jako Okresní soud a k těmto účelům sloužil od roku 1925 až do roku 1960. Rozsáhlá budova obsahovala veškeré soudní zázemí, od soudních síní, přes vycházkový dvůr pro vězně až po 10 vězeňských cel. Ve dvou takových zcela původních celách, s ještě zachovanými vězeňskými dveřmi, s okénkem pro podávání stravy, světlíkem, jedním malým zamřížovaným oknem a kukátkem pro kontrolu vězňů, můžeš dnes prožít originální únikovou hru „Útěk ze žaláře“.

Možná se zde setkáte i s duchem vězně, který zde ve čtyřicátých letech svůj život skončil. Dodnes tak v prostorách celé budovy bloudí. Z výpovědí svědků, kteří mnohokrát v noci zaslechli bouchání dveří vězeňských cel, ale i jiné zvuky a zvláštní jevy je jasné, že v budově dodnes straší. Tak jestli se nebojíš, přijď si tento autentický zážitek prožít na vlastní kůži.

Odběr novinek