investiční zlato

Cena zlata roste a letos tomu nebude jinak

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře. Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata stále stoupá

Vzpomínáte si na rok 2002? Právě v daném roce cena zlata atakovala hranici 200 USD za troyskou unci. V současné době je trh mnohem dále, přičemž před několika týdny cena zlata překročila hranici 2 200 USD za unci. Podle finančních analytiků by se navíc měla jeho hodnota v letošním roce přehoupnout přes 2 400 USD.

Vývoj ceny v dlouhodobém horizontu je tedy pozitivní, přičemž cena zlata má občas krátkodobé výkyvy, ale v průběhu let roste.

Zlato k investici

Investujte do zlata u ověřeného prodejce

Pozor, žádná česká mincovna nevyrábí vlastní slitky, takže nenaleťte podvodníkům. V České republice se prodávají především slitky ze švýcarských rafinérií, ovšem prodejci si dávají různé marže, a tak jeden a ten samý slitek koupíte i s 10% rozdílem na ceně.

Zdroj obrázků: zlatemince.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.