Únikové hry s dětmi – Zábava pro celou rodinu

Úniková místnost je dobrodružná hra zasazená do tematického prostředí, ve které se spolu s dalšími účastníky musíte dobře zorientovat v daném prostoru, najít různé stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase.

Pražský Endorfin

Jako jediný v České republice představuje pražský Endorfin hru Márnice pouze pro jednotlivce, kterou má ve dvojím provedení, díky čemuž můžete někoho vyzvat na třicetiminutový souboj se střední obtížností pro věkovou kategorii 16+.  Nabízí unikátní industriální prostory, které můžete využít na různé akce až pro 120 účastníků ve spojení s únikovými hrami i bez nich. V jeden moment může hrát 19 až 23 hráčů rozdělených do 5 her. Další hrou je třeba Titanic nebo Freddy Krueger pro 2 až 4 hráče na 60 minut se střední obtížností pro věkovou kategorii 12+. Hra Saw je pro 3 až 5 hráčů s těžkou obtížností pro věkovou kategorii 16+. Úniková hra Star Wars pro 2 až 4 hráče se střední obtížností pro věkovou kategorii 10+.

Tip pro menší děti:

Úniková hra Alenka v říši divů v podniku Puzzle Room, Jednorožčí úniková hra v podniku QuestCafe, Dětská úniková hra Tajuplný Hrad v podniku Extreme-Escape, Pokoj: kouzelná únikovka pro děti v podniku Escape Point.

Ostravský The Chamber

V Ostravě funguje největší a nejpopulárnější provozovatel The Chamber. Už to svědčí o tom, že zdejší únikové hry budou skutečně nezapomenutelným zážitkem. Prověříte si logické myšlení a zjistíte, zda jste týmoví hráči. Únikové hry jsou ideálním teambuildingem, během kterého se ukáže, zda jste dobrý kolektiv. Pro začátečníky je určena Tajemná pracovna, dále je to populární a dost těžké Hackerovo doupě. Útěk ze žaláře vás zase dostane do středověkého vězení, z něhož se musíte dostat ven. Dům duchů je nejstrašidelnější úniková hra ve střední Evropě pro starší hráče.

Olomoucký The Exit game

V Olomouci je známá úniková hra či escape game s názvem Mistr úniku. Jedinečnou a fascinující únikovou hru Exit game Olomouc si může zahrát skupina 2 až 5 lidí uzamčených v místnosti. Účastníci musí využít různé prvky, objekty a indicie, které v místnosti najdou, aby ve stanoveném čase našli cestu ven z místnosti. V místnosti, která na první pohled a dojem vypadá, jako běžný pokoj vás mnoho věcí překvapí. Pokud vyřešíte sérii hlavolamů, hádanek a záhad, které vedou k nalezení, najdete způsob, jak uniknout z místnosti.

Brněnské únikovky

Brain Teaser a únikové hry v Brně asi nemusíme dlouho představovat. Přináší únikovou hru Farnost Warmhill. Abyste získali svobodu a unikli z místnosti dříve, než děsivá atmosféra úplně zatemní vaši mysl, pěkně se zapotíte. Hra Henry se špetkou nadpřirozena začíná záhadnou pozvánkou na poslední rozloučení s Henrym, o kterém nikdo neslyšel. Brněnský BrainFAQ nabízí únikovky s názvem Dědictví, Kukaččí hnízdo, Labyrint a Precrime. Firma Quest Games nabízí únikovou hru Asylum Dr. Sorensona, která je tematicky cílená do psychiatrické léčebny pro fanoušky lehčích hororů. Dále je to hra Tajemství plukovníka Gronicha, Čarodějnické doupě nebo 31. případ majora Zemana – Hon na Šakala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.