Načítám Akce

« All Akce

Poznejte kouzelníka Kellyho

10 července-9:30 am - 16 července-6:00 pm

kouzelník Kelly

Setkejte se s kouzelníkem Kellym

Máte rádi kouzla a magii? Lámete si hlavu nad různými triky? A chtěli byste si vyzkoušet kouzlení na vlastní kůži? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, přijeďte do Rodinného parku Fábula a osobně se seznamte s magistrem Kellym.
Je to velmi záhadný muž. Dodnes nevíme, zda kdysi sloužil na císařském dvoře Rudolfa II nebo se jedná o pouhou shodu jmen a zájmů. Raději po tom moc nepátráme a necháváme mu jeho tajemství. Právě tajemno ho celého obklopuje a šíří kolem sebe zvláštní atmosféru.

kouzelník
kouzelník
kouzelník

Přijeďte se přiučit čárám a kouzlení

A kdy se mu můžete nejvíce přiblížit a setkat se s ním tváří v tvář?
Během letní sezóny u nás stráví dva týdny, jeden v červenci a pak až v srpnu. Jeho návštěvu jsme tematicky nazvali, Poznejte magistra Kellyho. Během doby po kterou nás poctí svou přítomností, ho budete moci potkávat v celém areálu Fábuly. Mějte oči na stopkách, nikdy nevíte, kde se zrovna vynoří. Jednou se objeví v pohádkovém sklepení, podruhé u hlavolamů nebo v hostinci. Narazit na něj lze i na nádvoří a v zahradě. Pakliže ho někde zastihnete, nesmíte zaváhat ani na vteřinu, protože jeho oblíbenou kratochvílí je mizet jako pára. Podaří-li se Vám ho zastavit, jistě ho přemluvíte, aby se podělil o pár kouzel.
V průběhu dne ho můžete také zastihnout v Letním amfiteátru, kde bude vystupovat se svým programem.

nádvoří
nádvoří

Nebojte – o stálý program nepřijdete

Nepřijdete ani o ostatní atrakce zážitkového parku. V pohádkovém sklepení se setkáte s živými pohádkovými bytostmi, hlavu Vám zamotají hlavolamy a hádanky, správnou cestu budete muset najít v bludišti s kvízem a překážkami a zahrajete si obří společenské hry. A to není vše. Ve tvořivých dílnách si můžete vyzkoušet svoji kreativitu nebo máte možnost zkusit jaké to je být loutkohercem obřích marionet. Naprostou novinkou je úniková hra, celá se odehrává v autentických celách, které zůstaly zachovány po bývalém Okresním soudu. Čekají na Vás divadelní představení, vyzkoušení pohádkových kostýmů a další volnočasové aktivity.

kouzelník

PROGRAM

9:30 – otvíráme brány parku a veškeré atrakce
11:30 – kouzelnická show
15:00 – kouzelnická show
18:00 – zavíráme brány zábavního parku

Po celý den magistr Kelly.

Podrobnosti

Zahájení:
10 Červenec-9:30 am
Ukončení:
16 Červenec-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Odběr novinek