křeček

Tip na dárek pro děti

Skvělý dárek pro děti – dárkový poukaz do Pohádkové říše.

Vánoce nebo narozeniny se blíží a otázka:„Nemáš ale opravdu dobrý tip na dárek pro děti?“, se na vaši mysl plíží. Všude samé davy a možnosti, ale jak najít ten pravý? To ví snad jen pohádkové bytosti. Ano, přesně tak! Brány zábavného parku skřítka Fábuly v Kamenici nad Lipou se otevřou popáté v roce 2017. Chtějí přivítat i vás. Proto Fábula vymyslel dárkové zážitkové poukazy.

Je libo stát se Králem říše pohádek? Nebo snad zažít Tvořivý den, či strávit čas s našimi zvířátky? Všechno je možné. A dárek pro děti nebo zážitek pro celou rodinu je zajištěn. Ve vánočních dárkových poukazech dostanete jako návštěvníci největšího zábavního areálu s živými herci v Čechách kompletní servis zábavy. Jako tip na dovolenou nebo výlet s dětmi je pro vás připraveno celkem šest tematicky laděných dárkových poukazů.

img_0513
img_0658
img_9287

Dárek pro celou rodinu

Z nabídky Pohádkové říše si vyberete dárek pro celou rodinu a navíc na všechny rodiče čeká letos zásadní překvapení. Tým zábavního areálu se bude vašim ratolestem věnovat a vy si budete moci jako královský pár užít pořádnou baštu v Hostinci loupežníka Bambitky nebo kávičku v cukrárně. Můžete zvolit Univerzální dárkový poukaz a v libovolné finanční hodnotě ho využít na služby podle vašeho pohádkového gusta. Nebo si vybrat z připravených zážitků. Ty vždy jako základ zahrnují vstupné, zapůjčení kostýmů a focení v nich. Pohodička u Fábuly pak přidá pohlídání vašich ratolestí na cca 2 hodiny pohádkovou bytostí. Král říše pohádek dodá občerstvení, slavnostní korunovaci vaší rodiny a kašpara na celý den. Útěk ze žaláře v podobě stejnojmenné únikové hry bude sedět starším dětem. Rodiče, kteří chtějí podpořit kreativitu svých dětí, vyberou Tvořivý den u Fábuly, kde budou děti tvořit výrobky z různých materiálů pod dohledem lektora. Den v pohádce se zvířátky nabídku dárkových poukazů pro celou rodinu uzavírá. Dětem se bude věnovat lektor Fábulova zvěřince a společně si vyzkouší péči a krmení místních zvířat. Tak už déle nerozmýšlejte, Vánoce a vaše pohádková kariéra může začít.

Užijte si u nás den v pohádce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek