Zážitky a poukazy pro děti: Co by vás mohlo zajímat?

Pokud přemýšlíte nad tím, co koupit svým dětem a inspirace vás právě opouští, pokusíme se vám dát pár typů. Zkuste místo zbytečností potěšit své děti zážitky. Pokud si nejste zcela jistý, využijte možnost nákupu poukázek a nechte své děti, ať si své dárky zvolí sami. Určitě je z čeho vybírat pro malé i odrostlejší děti.

Zážitky pro děti

Zážitky s dětmi ve vzduchu

Větrný tunel

Létání ve větrném tunelu v Hurricane FactoryPraze Letňanech nadchne každého, kdo si chce zkusit volný pád. Zalétají si tu děti od 5 let. Větrný tunel má průměr 4,3 m a vzduch v něm fouká rychlostí 200 až 270 km/h. Zážitek ve větrném tunelu je i pro 25 osob, které mohou sdílet nezapomenutelný zážitek společně. Čeká vás krátká instruktáž, speciální kombinéza, helma, ochranné brýle a adrenalinový zážitek po dobu 3 až 15 minut. Za příplatek získáte video a fota. Dorazit musíte 60 minut předem.

Simulátory pohybu

Pohyblivý závodní auto simulátor

Staňte se na pár chvil pilotem závodního auta. Vyberte si rallye, automobilovými závody na okruhu nebo závody Formule 1. Pohyblivý závodní simulátor splní dětský sen bez rizika na virtuální závodní dráze. Mohou jet sami i ve dvou, driftovat zatáčkami a smyky ucítí na vlastní kůži. Na výběr jsou vozy Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan 350Z a další. Zvolit si mohou rally rychlostní zkouškou Velebitska v Chorvatsku, automobilové závody na Masarykově okruhu v Brně nebo závody F1 na maďarském Hungaroringu.

Bojové umění

Výcvik boje se světelným mečem

Pro milovníky Star Wars jsou tu světelné meče a výcvik boje. Děti si mohou hrát na rytíře Jedi nebo temného Sitha a na vlastní kůži pocítí Sílu. Hvězdné války se pro děti díky technologiím mohou stát skutečností. Na 1 až 3 hodiny se z kohokoli může stát bojovník se světelným mečem. Na výběr je varianta základů boje se světelným mečem nebo delší verzi. Kurz boje se světelnými meči začíná krátkým teoretickým úvodem, výukou základních pohybů a pak probíhá boj se světelným mečem se sparing partnerem s jednoručním nebo obouručním světelným mečem.

Vodní sporty

Surfování na umělé vlně

Surfování si můžete dopřát i přímo v Praze Letňanech v Surf aréně pro indoor surfing. Na vlnu tu naskočí ostřílení surfaři, úplní začátečníci a děti od 6 let. Po celou dobu vám bude k dispozici profi surfař. Vlnu není třeba chytat a je stabilní. Nejprve pojedete na bodyboardu vleže a pak vestoje. Hodina na unikátním surfařském zahrnuje video ze zážitku. Cena se odvíjí od počtu osob. Čím víc lidí s sebou vezmete, tím levnější bude zážitek v přepočtu na osobu. Surfovat může až 12 lidí. Na vlně vždy jezdí 2 lidé současně a pak se střídají. Dorazte 30 minut předem.

Zimní zážitky

Zážitkové kurzy lyžování

Pro začátečníky i pokročilé, lyžaře i snowboarďáky. Můžete se v jízdě zdokonalit, nebo se naučit skvělé free style skoky a triky. Darujte lyžařskou i snowboardovou školu, anebo kurz akrobatických skoků na lyžích nebo prkně. K dispozici je i kurz jízdy na monolyži. To je něco mezi jízdou na prkně a klasickým lyžováním. Kromě sněhu se dá jezdit i na vodě a zkusit wakeboarding neboli vodní lyžování

Lezení

Lezecké kurzy plné zážitků

Zkuste si lezení na skalách na umělé stěně v interiéru nebo třeba rovnou Via Ferratu se zkušeným průvodcem venku na čerstvém vzduchu s parádním výhledem do kraje. Kurzy horolezectví jsou k dostání po celé ČR. Via Ferrata neboli zajištěná cesta je skvělým zážitkem po každého, kdo se nebojí výšek, miluje adrenalin a vzrušení. K dispozici je i netradiční kurz ledového lezení s mačkami a cepíny při zdolávání ledopádu.

Poukazy pro děti

Dárkové poukazy pro děti přinášejí spoustu zábavy pro celou rodinu. Užijte si společný den v aquaparku nebo třeba v ZOO. Díky poukazům mohou vaše děti dovádět při projížďce na čtyřkolkách, bobové dráze nebo se kochat pohledem na zvířátka při prohlídce safari. Můžete řídit i drony. V kurzu jsou také poukazy do zážitkových parků nebo na různé únikové hry. S dárkovými poukazy jistě chybu neuděláte. Velmi oblíbené jsou také poukazy na knihy, oblečení, sportovní potřeby nebo videohry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.