Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Kamenický Hodokvas

1 července-9:30 am - 2 července-6:00 pm

hodokvas

Přijďte hodovat a bavit se do rodinného zábavného parku Fábula.

Přivítejte spolu s námi léto, prázdniny, období zážitků a rodinných dovolených jak se sluší a patří. Slavnosti dobrého jídla a pití, lidový jarmark a bohatý doprovodný program zajištěný hudebníky, kouzelníky, šermíři, a žongléry jistě naplní všechna vaše očekávání.

 

hodokvas

 

339_

kouz (24)

Přijedete-li se za námi podívat hned první prázdninový víkend, bude vás čekat kulturně i gastronomicky velmi příjemný zážitek. Již u vstupu se do vás „vsákne“ jedinečná atmosféra dob dávno minulých. Postarají se o to dobové a pohádkové kostýmy, muzika a drobné pohoštění na uvítanou. Své chuťové pohárky pak můžete uspokojovat po celý den. Krčma U loupežníka navaří staročeské speciality a jarmark  nabídne spoustu tradičních i netradičních dobrot. Od sladkých trdelníků a palačinek, přes klobásky a kvalitní uzeniny, až po placky či jiné dobové pochoutky. Pít a vařit budeme pivo , ale také domácí limonády. Při degustacích se dozvíte i něco málo o prodávaných výrobcích, které si jistě rádi odvezete i domů.

2488249-img-posvicenske-stolete-kolace-recepty-v17
uzeniny

Těšte se na umělecká vystoupení i řemesla

Po celou sobotu i neděli vás bude bavit středověkou i renesanční hudbou muzikant Bard Ondráš. Na dobové nástroje ( citeru a dudy ) vám zahraje balady i svižné písně, ke kterým vás naučí i jednoduché renesanční tance.Kouzelník, chůdař, kejklíř a ohnivý muž Pet vás svými úžasnými kousky rozesměje a také si budete moci některé z nich vyzkoušet. V podání dalších umělců a nadšenců nebudou chybět ukázky a škola šermu a k tomu všemu samozřejmě stálý program pohádkového světa Fábula. Přijeďte co nejdříve, ať si stihnete užít cestu pohádkovým sklepením,luštit hlavolamy,hrát obří společenské hry, vymotat se z bludiště, či navštívit naše zvířátka nebo rovnou pravou vězeňskou celu v únikové hře „Útěk ze žaláře“.

Budeme vařit pivo a udit masíčko

uzení masa
vaření piva

Kdo by neměl rád uzené masíčko a klobásky? Snad jen vegetariáni. My ostatní si to moc užíváme. S naším mistrem řeznickým si užijete i vy. Tyto pochoutky pro vás bude připravovat po celý den dávný mistr řezník a uzenář. Čerstvé pivo vám v sobotu na otevřeném ohni uvaří bývalý sládek a výrobní ředitel Jihlavského pivovaru Ježek Ing. Jaromír Kalina.

ikona

Program:

9:30 – Otevíráme rodinný park Fábula a všechny atrakce

11:30 – Kouzelnické vystoupení

13:30 – Dobové hudební vystoupení a škola renesančních tanců pro děti

14:30 – Šermířské vystoupení

15:00 – Kejklířská show

16:00 – Ohnivý muž v hostinci

16:30 – Šermířské vystoupení

18:00 – Zavíráme rodinný park Fábula a všechny atrakce

Změna programu vyhrazena.

Podrobnosti

Zahájení:
1 Červenec-9:30 am
Ukončení:
2 Červenec-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek