strašidelná chaloupka

Strašidelné bludiště

Park Fábula pro vás letos připravil zbrusu nový zážitek! Máte-li dost odvahy, je tato atrakce jako stvořená přímo pro vás!

Nebojte, nikdo vás zde nebude děsit nebo lekat. Napětí to ale bude pořádné. Najdete cestu ven ze spletitých uliček plných hejkalů, ježibab, kostlivců, duchů a dalších nadpozemských bytostí? 

Krásně výtvarně ztvárněná expozice strašidelného bludiště vznikla původně v Jihlavě a 5 let bavila nespočet turistů. Letos ale našla strašidla svůj nový domov v autentických prostorách bývalé soudní budovy v Parku Fábula. Jsme moc rádi, že se tak podařilo strašidla zachránit a bude se hejkat, pištět a kvílet dál.

Lehni si do mě! Ale pozor, bude to navěky…

rakev

Ano, i lehnout do rakve si můžete vyzkoušet. Uvidíte sami, jestli se vám podaří ještě vstát…

Strašidelné bludiště u Fábuly najdeš snadno. Stačí se zaposlouchat a jít za zvuky ječení, pištění, smíchu a výkřiků. To ale nejsou strašidla, nýbrž návštěvníci. Vás však strach, či leknutí potkat nemohou. Vy jste přece odvážní a otrlí! Nebo snad ne…?

Možná budete svými rodinami a přáteli silně překvapeni. V bludišti totiž potkáte kouzelná místa, ve kterých záleží, kolikátí tudy projdete. Podle toho, jak se vaše skupina rozpočítá, potká některé z vás prazvláštní osud. Narostou vám do zítřka chlupy v puse nebo strašně zbohatnete? To záleží, jestli vás vaši blízcí obětují nebo vyvolí. Jak se rozpočítá vaše rodina?

Odběr novinek