bludiště v cíli

Nejlepší dárek za vysvědčení? Rodinný výlet do zábavního parku

Zvláště v této podivné době, kdy se naše děti musely učit prakticky samy nebo s naší lehkou pomocí, z televize, učebnic nebo internetu s minimální asistencí školy, si zaslouží velkou odměnu za vysvědčení, kterým zakončují svůj školní rok. Jak děti odměnit? Vyražte s nimi do našeho zábavního parku.

Nejhodnotnější dárek na světě

Mnoho rodičů obdarovává děti hodnotnými dárky, elektronikou nebo penězi. Podle psychologů je však nejlepší dárek za vysvědčení maličkost. Nejhodnotnějším dárkem je čas strávený s rodinou, který se nedá ztratit, vyměnit ani spotřebovat. Navíc tak můžete upevnit svoje vztahy, které možná v karanténě dostaly trochu lekci. Zvláště v tomto roce je nutné držet se rady odměňovat i za vysvědčení, které vás příliš nepotěšilo. Toto pololetí bylo stresující pro všechny a je hezké s dětmi oslavit konec toho trápení. Proto až budete uvažovat, kam o víkendu s dětmi, uvědomte si, že tím oceňujete i své vlastní úsilí.

Vyražte s dětmi na zmrzlinu nebo do zoo, vezměte je na koncert nebo divadelní představení. Během května se otevře mnoho zařízení. Pokud chcete poradit, kam na výlet s dětmi, čtěte dál; jako variantu k trávení volného času vám nabízíme své služby v zábavním parku Fábula. 

Zábava na celý den

Oslavte tuto výjimečnou událost, jako je začátek prázdnin, v dětském zábavním centru. Zabaví se zde milovníci pohádek, historie, umění, ale i dobrého jídla a adrenalinu.

V pohádkovém sklepení na vás budou čekat různé pohádkové bytosti, které vás tudy provedou. Pokud prahnete po dobrodružství, účastněte se únikové hry Útěk ze žaláře, kdy budete pomocí úkolů a hádanek hledat cestu ven. Venku si může celá rodina zahrát společenskou hru v obřím provedení. Poražte tatínka v šachu nebo človíčku velkolepým způsobem!

exit game

Zvířatomilci ocení Fábulův zvěřinec s kozami, ovcemi a další roztomilou drobotinou. Umělci se zase vyřádí v dílničce. Čas jídla můžete strávit nejen v restauraci U Loupežníka Bambitky, ale také v piknikovém parku, kde můžete pojíst pod širým nebem.

Pokud se chcete inspirovat a podívat se, jaké atrakce můžete navštívit po cestě k nám, doporučujeme nastudovat si další tipy na výlet, nebo si nechte poradit, kam na výlet s dětmi, když prší.

překážky v bludišti


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek