Vysoké kozačky na podpatku

Je na čase vytáhnout kozačky!

Jakmile chladné dny převezmou štafetu, je potřeba jediné. Oprášit zimní botník a připravit do akce boty k tomu určené. V záplavě kousků bude jeden typ botiček vždy vyčnívat, a to doslova. Kozačky jsou vysoké, a poskytnou tedy o to vyšší teplo vašim nožkám. A taky se dá s nimi tvořit spoustu zajímavých kombinací. Otevřete tedy módní kuchařku a pojďte si projít osvědčené recepty na originální outfity!

Dámské kozačky jsou ideální volbou do sychravých dnů. Tyto dámské boty jsou nejen hezké na pohled, ale také praktické. Chladný vítr ani sníh se k vašim kotníkům i lýtkám jen tak nedostane. Navíc s nimi můžete oslnit třeba v kombinaci s midi či mini šaty. K šatům se krásně hodí kozačky na podpatku. Tento smyslný model kozaček zvýrazní ještě více vaši ženskost. Díky podpatkům se vaše nožky opticky protáhnou a navíc si přidáte nějaký ten centimetr k výšce navíc. Podpatky jsou zkrátka u žen velmi oblíbené!

Doušek smyslnosti ukrytý v podpatcích

Kozačky s podpatkem zaujmou na první pohled nejen vzhledem. Charakteristický klapot k této veskrze zimní obuvi neodmyslitelně patří. Pozornost přitáhnete nejprve zvukem a poté se přidají i obdivné pohledy! Hnědé kozačky na podpatku sladíte s modrou, černou, růžovou, červenou, bílou či béžovou barvou. Chybu neuděláte, když vytvoříte tzv. monochromatický outfit, což znamená, že boty i oblečení ladíte do odstínů jedné barvy.

Zkuste takto sladit tmavě hnědé kozačky, béžové legíny či punčochy a hnědé pletené šaty. Doladit celek může béžová kabelka či batoh. Výsledek bude harmonický a můžete jej ozvláštnit výraznějšími zlatými doplňky.

Vysoké kozačky na podpatku

Pokud máte ráda klasické černé kozačky na podpatku, máte vyhráno. Můžete je kombinovat se všemi barvami. Pokud se nebojíte kontrastů, hezky bude vypadat outfit laděný do černé a bílé. Černo-bílé pouzdrové šaty, bílý šátek, bílá kabelka a tyto tmavé zimní boty jsou zárukou úspěchu!

Slušivé botičky zazáří i v sychravém počasí

Ač jsou kozačky jistě módní záležitostí, nesmíme zapomenout ani na jejich funkčnost. Kvalitní kozačky musí naše nohy zahřát a pohodlí by jim také nemělo být cizí. Co se týče tepla, na trhu naleznete také zateplené kozačky či přímo kozačky s kožíškem. Je to ideální volba do mrazů. Pokud nás čekají v kozačkách na podpatku celodenní pochůzky, je potřeba, aby v nich naše nožky byly jako v bavlnce. A aby vysoké kozačky padly jako ulité, věnujte pozornost také jejich obvodu kolem lýtek pro co nejpříjemnější nošení.

Boty na podpatku

Na Rieker-eshop.cz najdete překrásnou sbírku zahrnující nejen boty na podpatku, ale můžete se také připravit i na nadcházející sezóny a vybavit se tak na jakékoliv výzvy! Kvalitní a pohodlná obuv je totiž pro příjemně strávený den nutností!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.