Letní tábor v Americe

Letní tábor v USA pro lepší budoucnost vašich dětí

Přemýšlíte, kam pošlete letos své děti na prázdniny? Letní tábor v USA je pro děti skvělou volbou! Investujte do jejich budoucnosti a dopřejte jim značný náskok před jejich vrstevníky. Letní tábory v USA podle Americké asociace táborů – American Camping Association – ACA nabízejí pro rozvoj dítěte obrovské výhody, které v budoucnosti ovlivní jejich úspěch v pracovním i osobním životě.

Rozvoj sociálních dovedností

Účast na táboře v USA u dětí posílí velmi důležité sociální dovednosti, jako je schopnost komunikacekooperace i vedení. Děti si zde zdokonalí angličtinu a stanou se součástí komunity. Naučí se v novém kolektivu spolupracovatřešit konflikty a vést druhé. Tyto dovednosti jsou v dnešním světě velmi důležitým klíčem k úspěšnému fungování jak v pracovním, rodinném i osobním životě.

Budování charakteru, sebevědomí i sebeúcty

Tábor v USA podporuje budování ryzího charakteru, zdravého sebevědomí a sebeúcty, což je klíčové pro budoucí úspěch ve všech oblastech života. Děti se zde v kolektivu učí odpovědnostikreativitě a odolnosti, což jsou velmi důležité vlastnosti, které jim v budoucnosti pomohou najít správný směr, přijímat výzvy, překonávat různé překážky a dosahovat svých vizí, snů a cílů.

Spolupráce, tolerance a důvěra

Nenechte děti lelkovat a prokrastinovat. Dětský tábor v USA současně rozvíjí další důležité dovednosti, které jsou úzce spjaty s životem v jakékoliv skupinětýmu či komunitě. Děti se zde učí zodpovědnostistarostlivostispravedlnostitolerancispolupráci a důvěryhodnosti. Tyto klíčové hodnoty u dětí přispívají ke schopnosti být aktivním a zodpovědným členem jakékoli skupiny.

Tábor v USA

Dopřejte dětem náskok

Účast na letním táboře v zahraničí dává dětem obrovský náskok před ostatními. Procvičí si jazyk a získají zde dovednosti, které jsou klíčové pro osobní úspěch v mnoha oblastech života. Budou mnohem samostatnější, získají větší sebevědomí a konkurenční výhodu při studiu, v pracovní kariéře i obecně v celém svém životě. Poslat děti na tábor do ciziny se rozhodně vyplatí.

Chci do USA

Hodnota táborů v USA je pro život dítěte do budoucna zcela nevyčíslitelná. Pokud hledáte letní tábor v Americe pro své dítě, kiDay vám pomůže najít ten nejlepší. Pro děti je tábor v angličtině zábavný, podpoří jejich rozvoj a dopřeje jim náskok. Tábor bez Čechů, absolvovaný s jinými anglicky mluvícími dětmi, přiměje vaše děti komunikovat v cizím jazyce. Investice do úspěšné budoucnosti se vyplatí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.