Jak zakomponovat do outfitu dámský kožich z ovčí kůže na každodenní nošení

Jak zakomponovat do outfitu dámský kožich z ovčí kůže na každodenní nošení?

Jestliže chcete být v letošní sezóně in, vsaďte na dámský kožich z pravé ovčí kůže. Na následujících řádcích si povíme, jak ho vkusně zakomponovat do každodenního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi.

Proč vsadit na kožich z ovčí kůže a k jakému oblečení ho oblékat?

Kožich z ovčí kůže má mnoho výhod. Je nejen vysoce módní a odolný, ale také je tzv. udržitelný. Udržitelný způsob života v dnešních dnech propagují ty nejnovější módní značky. Je tak z čeho vybírat. Dámský kožich z ovčí kůže se pak hodí k nejrůznějšímu typu oblečení. Obléci ho můžete k plátěným kalhotám, ale také k riflím nebo k legínám. Slušet vám pak bude i v kombinaci se šaty a se sukněmi. V módě budou letos ty trapézové a plisované. Velmi elegantně pak působí, sladíte-li s vaším kožichem z ovčí kůže i koženkové kalhoty. Vybrat k nim můžete i kalhoty z pravé kůže. V ideálním případě by mělo mít oblečení stejnou strukturu. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Budete-li se řídit tímto jednoduchým pravidlem, váš outfit se tím vkusně sjednotí a bude působit elegantně a sourodě. Dámský kožich pak může disponovat i chlupatým límcem. Ten pak ženy s oblibou ladí i s chundelatým lemem od rukavic nebo s chlupatou bambulí od čepice. Dámy rády nosí i kožichy se zlatými nebo se stříbrnými dekorativními prvky. Ty totiž snadno sladí i se svými lesklými šperky, jako jsou hodinky, náramky, prsteny či náhrdelníky.

Jakou barvu, vzor či motiv by měl mít náš trendy kabát z ovčí kůže?

Pokud chcete jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o trendy barvách pro danou sezónu. V té letošní se blýsknete s kožichem v přírodních a v pastelových barvách. Tmavě modrý, oříškový nebo zelený kožich tak bude dobrou volbou. Bát se nemusíte ani černé nebo bílé klasiky. Černá a bílá jsou totiž barvy univerzální a dobře tak svršek sladíte i s pestrobarevnými kalhotami. Slušet vám k nim budou i džíny dámské se vzory a s motivy. Když už je o nich řeč, budou in ty zvířecí. V těch budete navíc nepřehlédnutelné. Zvolíte-li do vašeho outfitu vzorovaný kožich, přidejte k němu už jen decentní kalhoty v jednobarevném provedení. Příliš vzorů a motivů v jednom outfitu by totiž mohlo působit nesourodě. K minimalistickému jednobarevnému kožichu pak můžete naopak přidat i vícebarevné kalhoty či kalhoty se vzory a s motivy. Vybírat k němu pak můžete i vzorované šaty nebo sukně.

Jakou barvu vzor či motiv by měl mít náš trendy kabát z ovčí kůže

Jaký střih kožichu z ovčí kůže bude pro nás ten pravý?

Chceme-li, aby nám dámský kožich dobře padl, měl by se hodit k typu naší postavy. Pokud máte štíhlou nebo normální figuru, bude vám slušet kabátek v slim fit verzi. Jestliže však máte nějaké to kilo navíc, nemusíte zoufat. Pro vás jsou jako dělané dámské kožichy v regular fit přizpůsobení. Ty jsou volnější a budete se v nich tedy cítit velmi pohodlně. Ke kožichu v regular fit střihu pak zvolte i kalhoty v regular fit verzi. To stejné platí pro oblečení v slim fit provedení. Díky tomu se váš outfit totiž vkusně sjednotí. Vysoké dívky a ženy mohou vsadit i na kožichy v oversize střihu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.