Rekvalifikační kurzy na mateřské dovolené

Rekvalifikační kurzy jsou vhodné i pro ženy na mateřské dovolené

Sice je mateřská dovolená pro ženu náročné období, ale zároveň se jedná o příležitost, jak zlepšit svou kvalifikaci, a to za pomoci rekvalifikačnímu kurzu. Pokud vám zaměstnání, ve kterém jste pracovala před nástupem na mateřskou dovolenou, nevyhovuje, chyťte šanci za správný konec a pusťte se do vzdělávání. Prohloubíte znalosti i dovednosti v oblastech, o něž máte skutečný zájem. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké rekvalifikační kurzy jsou ideální volbou.

Vzhledem k tomu, že během tří let se trh práce dokáže výrazně změnit, rekvalifikace je způsob, jak udržet tempo. Otevřou se vám brány k novým příležitostem a přilepšíte si i po finanční stránce. Podívejte se na tři nejlepší rekvalifikační kurzy.

Účetnictví, marketing a daně

Oblasti, které na pracovním trhu vévodí, jsou jednoznačně účetnictví, marketing a daně. Právě v daném segmentu na vás čekají zajímavé možnosti, protože třeba příležitosti v marketingu jsou takřka neomezené. Je libo marketing online, offline, produktový, nebo jiný?

Jelikož se spousta věcí a pravidel v účetnictví a daních mění, tak je dobré si po třech letech osvojit a prohloubit znalosti, abyste měli aktuální informace. Procvičíte si základy účetnictví i daňové evidence, naučíte se bilanční rozvahu, zjistíte rozdíly mezi aktivy a pasivy, pracovat budete také se mzdami, náklady či výnosy.

Rekvalifikace v personalistice

Dalším žádaným kurzem je personalistika. Spousta společností totiž hledá do svého týmu dobré pracovníky, ale často to troskotá na absenci personalistického oddělení. Personalistika je přitom velice důležitá. Personalistka má totiž za úkol přesvědčit současné nezaměstnané a motivovat je jít pracovat k nim do společnosti.

Podívejte se na vzdělávací kurzy, jež mají skutečně smysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.