fotokoutek

Fotokoutek a půjčovna kostýmů

V pohádkových kostýmech si užijete rodinný výlet na 100 %

Výlet  do Pohádkové říše je jen dnes, ale vzpomínka a originální fotografie na památku vám a vašim dětem zůstane již na pořád. Nabízíme vám proto možnost zapůjčení Pohádkového kostýmu krále, čaroděje, loupežníka, princezny či třeba bílé paní. A sžijete se  tak s pohádkou docela. Až se vám pokloní naše pohádkové bytosti, které si vás spletou s panem králem nebo vás princezna nechá jako loupežníky zatknout, to teprve začne opravdová zábava. A k tomu všemu se může vaše rodina nechat zvěčnit ve fotokoutku.  Ať už ze sebe uděláte bandu loupežníků, strašidýlek nebo jen děti převléknete za královský pár.

Ceník

Půjčení kostýmu  pro 1 osobu na celý den s možností převlékání 70 Kč
   

Čtete dobře! Jen v parku Fábula můžete za půjčení pouze jednou zaplatit a po celý den pak můžete kostýmy střídat! A to my moc dobře víme, že některé děti pak nedělají skoro nic jiného a rodiče fotí a fotí a fotí a …….

 

Půjčovna kostýmů a fotokoutek v parku Fábula letos opět rozšířila nabídku. Přibyl drak, spousta strašidelných rób a princové a rytíři. Indián a nové princezny. Také budete mít letos možnost vyzkoušet nespočet paruk, klobouků a doplňků a rekvizit.

Tak neváhejte a dorazte co nejdříve. Ať už na koni, na koštěti nebo v kočáře, rozhodně ale do rodinného centra Fábula. Dětského parku splněných snů, kde každá holčička může být princeznou a každý kluk rytířem. A čím by jste chtěli být aspoň na chvíli vy?

 Půjčování kostýmů, karnevaly a fotografování v kostýmech využívají firmy pro zpestření programu pro teambuilding, firemní akce a večírky.

Odběr novinek