Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Týden princů a princezen v Pohádkové říši Fábula

11 července, 2016 - 17 července, 2016

týden princů a princezen

Pohádkovou říši Fábula ozdobí v týdnu princů a princezen Jasněnka (Michaela Kuklová)

Jedna z nejoblíbenějších akcí léta  je opět tu. Letos však váš rodinný výlet na týden princů a princezen získá opravdu královsky pohádkový nádech. V sobotu 16.7. přijede do Pohádkové říše Michaela Kuklová. S princeznou Jasněnkou si budou moci děti popovídat, vyfotit se, zatančit a také se zúčastnit soutěže o nejkrásnějšího prince a princeznu. Dále vás čeká divadlo, škola princů a princezen, opravdová bitva za záchranu naší Jasněnky a další akce pro děti .

Tento týden zve zážitkový zábavní park Pohádková říše Fábula do svých bran všechny krásné princezny a udatné rytíře. Kdo přijde v kostýmu, získá od Fábuly  hned u vstupu malý dárek . Děti i rodiče se mohou těšit na Školu princů a princezen, která je naučí královským způsobům, tanci a šermu. Dále pak na divadelní představení, či dobrodružnou trasu za záchranu princezny Jasněnky. Cesta od čarodějnice bude poseta nejenom střevíčky, ale i spoustou zábavných originálních úkolů, za jejichž splnění bude na děti čekat odměna. Akce  pro děti bude vrcholit tento víkend. V sobotu do Pohádkové říše dorazí sama princezna Jasněnka Michaela Kuklová. Po celý den se bude věnovat společenské konverzaci s návštěvníky, jak se na urozenou dámu sluší. Vyhlásí však také vítěze soutěže o nejlepší královský pár – nejkrásnějšího prince a princeznu z řad dětí a nejchytřejšího a nejšikovnějšího krále a královnu z řad rodičů. Nemyslete si ale, dostat glejt s pečetí a být opravdu korunován, to mohou jen ti nejlepší. Proto budete muset prokázat spoustu odvahy a humoru v soutěžích, které na vás budou čekat.V neděli ukončí týden princů a princezen velká bitva. A protože všichni moc dobře znáte pohádku o princezně Jasněnce a létajícím ševci, dovedete si představit, že nebude jednoduché zlou čarodějnici a černokněžníka porazit. Tak nám přijeďte na pomoc a využijte tento tip na výlet!

Návštěvníci se také budou moci tradičně těšit na Prohlídku pohádkového sklepení s živými bytostmi, která však letos bude opět trochu jiná, pohádkové bludiště, mini ZOO, království hlavolamů, tvořivé dílny,… Nově však zábavní park skřítka Fábuly otevírá atrakci obřích společenských her, divadlo na zelené louce, dobrodružnou cestu skřítka Fábuly a také rozšiřuje možnosti volnočasových aktivit i občerstvení.

Jestli tedy nevíte, kam o víkendu s dětmi, zvolte celodenní výlet do Pohádkové říše Fábula a nezapomeňte, že akce se koná i za špatného počasí. Jsme totiž venku, ale i pod střechou.

Program akce

10:00otvíráme zábavní park a veškeré atrakce
11:30divadelní představení
15:00škola princů a princezen
Sobota – 17:00královská korunovace princeznou Jasněnkou (Michaela Kuklová)
Neděle – 17:00záchrana princezny Jasněnky – velká bitva
18:00zavíráme zábavní park a veškeré atrakce

Změna programu vyhrazena.

Podrobnosti

Zahájení:
11 července, 2016
Ukončení:
17 července, 2016

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek