Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prázdniny skřítků aneb Fábula slaví narozeniny

28 srpna, 2017-9:30 am - 1 září, 2017-6:00 pm

skřítek Fábula

Ani jsme se nestačili v pohádkové říši pořádně rozkoukat a skřítek Fábula má kulatiny. Opravdu je tomu už pět roků co se narodil a zážitkový park v Kamenici nad Lipou otevřel poprvé své brány pro veřejnost. Od té doby se prostory areálu neustále naplňují smíchem a radostí dětí všech věkových skupin.

Fábula vás pasuje na skřítky

Během prázdninového týdne skřítků budete v zábavním parku potkávat samotného Fábulu. Připravil si velkou zábavu, bude vás doprovázet celou pohádkovou říší i cestou magistra Kellyho, na které potkáte i jiné pohádkové postavičky. Za splnění všech možných úkolů, které vás tyto dny v pohádkové říši čekají, vás pak pasuje na pohádkové skřítky.

skřítek Fábula
skřítek Fábula

Program a atrakce

Protože slaví Fábula narozeniny, dostanete hned po příchodu nějaký pamlsek, abyste si zábavu ještě víc osladili.

Fábula si pro vás také připravil dopolední školu s obřím drakem a odpolední soutěžení s pohádkovými bytostmi.

Ani o ostatní atrakce a volnočasové aktivity nepřijdete. Projdete cestou kouzelníka Kellyho plnou úkolů, zahrajete si obří společenské hry, vyřešíte hlavolamy, rozpohybujete obrovskou loutku draka, navštívíte pohádkové sklepení, nakrmíte zvířátka v zookoutku, vyrobíte něco hezkého v tvořivých dílničkách a další a další.

Hlad, žízeň a chuť na něco dobrého zaženete v občerstvení u Otesánka nebo v Hostinci u loupežníka Bambitky, popřípadě v pohádkové cukrárně.

Přijďte s námi oslavit páté Fábulovi narozeniny ať mu můžete popřát hodně skvělých nápadů do dalších let.

skřítek Fábula
skřítek Fábula
skřítek Fábula

Krátký pohled do minulosti

Když skřítek Fábula poprvé spatřil budovu bývalého okresního soudu v Kamenici a prohlédl si okolní zahradu, hned věděl, že tady by se mu mohlo líbit a že je to ideální prostředí, kde se budou moci živé pohádkové bytosti setkávat s dětmi.

Pohádkovým bytostem je totiž vlastní dělat lidem radost, bavit se, vtipkovat a trochu lumpačit. Fábula to moc dobře věděl a začal budovat zážitkový park s mnoha atrakcemi a to se mu skutečně podařilo.

Každý rok vymýšlí a připravuje nové zážitky, hry a akce, aby se mohli návštěvníci vracet a být překvapeni novinkami.

skřítek Fábula

Doprovodný program:

Po celý den přítomni skřítci a  Sněhurka.

9:30 – otevíráme park Fábula a všechny stálé atrakce

11:30 – profesionální škola s obřím drakem

15:00 – soutěžení s pohádkovými bytostmi

18:00 – zavíráme brány parku Fábula

Podrobnosti

Zahájení:
28 srpna, 2017-9:30 am
Ukončení:
1 září, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek