podpis

Odhalte skryté symboly a dešifrujte tajné indicie.

Jste hraví? Máte rádi výzvy? Rozluštěním těchto  šifrovaček můžete získat další body do vašich hracích karet, ale nebude to vůbec jednoduché.

Máme pro vás připraveny 2 varianty.

Šifrovaná pro malé děti je založena na hledání symbolů, zodpovídání hádanek, písmenkových a slovních šifrách. Dojdete nakonec ke správné tajence?

Šifrovaná pro větší děti  už zaměstná vaše mozkové závity o trochu více. Zde budete luštit pomocí vaší intuice a bystrosti. Přesmyčky, hádanky i zdánlivě jednoduché otázky dají zabrat nejen dětem, ale i dospělákům. Tak přijďte zjistit, jak na tom jste vy?

 

křížovka
55211

 

A jak vlastně fungují hrací karty?

Hned u vstupu vám pohádková bytost nabídne k zakoupení hrací plán. Samozřejmě můžete všechny hry absolvovat i bez tohoto plánu, ale s hrací kartou máte v ruce také mapu celého areálů, popis stanovišť a za nasbírané body na vás čekají malé odměny – a když budete šikovní, VYBERETE SI I POSTAVIČKU IGRÁČKA DLE VLASTNÍHO GUSTA!

 

velké šifrovaná
hádanky

Pro děti: Konečně můžete být chytřejší než vaši rodiče. Oni už dávno zapomněli luštit šifry a hledat skrýtá vodítka při hrách. Ale to neznamená, že máte rodiče nechat doma. Přizvěte je do Fábulovy šifrované jako své rádce, pomocníky. Například vám mohou podržet žebřík a nebo třeba budou znát význam latinského slova, které poskládáte jako tajenku.

 

Odběr novinek