podpis

Děti plnění úkolů baví (ne doma)

Jste hraví? Máte rádi výzvy? Zkuste rozluštit šifry, najít ukryté úkoly a vybádat na ně správné odpovědi. Ale pozor, nebude to vůbec jednoduché.

Fábula pro vás letos připravil celkem 4 stanoviště, na kterých můžete plnit úkoly. Vše je zcela dobrovolné a zdolávat je mohou jen ti, kteří na to mají odvahu a chuť.

1. úkolHledání Igráčků na pohádkové cestě sklepením zvládnou i ti nejmenší. Pozor, snaží se maskovat v pohádkových převlecích.

Igráčci

2. úkol Pohádkový kvíz v zámeckém bludišti už vyžaduje nemalé znalosti ze světa českých pohádek. Rozeznáš PRAVDU A LEŽ?děti

Samotným areálem i všemi úkoly vás provede tištěný průvodce

Hned u vstupu vám pohádková bytost nabídne zdarma tištěného průvodce, ve kterém najdete mapku areálu a veškeré informace o atrakcích a samotných úkolech.

3. úkolPohádkové otázky ze světa panenek zvládnou jen ti nejzkušenější pohádkáři. Milujete ty Svěrákovy? Máte výhodu.

panenky

4. úkolŠifrovaná zase prověří vaše logické myšlení a intuici. Ale pozor, abyste se mohli pokusit šifry rozluštit, musíte je nejprve najít.

křížovka

Pro děti: Konečně můžete být chytřejší než vaši rodiče. Oni už dávno zapomněli luštit šifry a hledat skrýtá vodítka při hrách. Ale to neznamená, že máte rodiče nechat doma. Přizvěte je do Fábulovy šifrované jako své rádce, pomocníky. Například vám mohou podržet žebřík a nebo třeba budou znát význam latinského slova, které poskládáte jako tajenku.

Odběr novinek