projekty Nad Krocínkou na Proseku

Komfortní bydlení v Praze je dosažitelné, když oslovíte českou společnost Finep

V posledních měsících se často skloňuje otázka bydlení. Debatují o ní mladší i střední generace, protože každý chce žít ve svém domě. Ruku na srdce. Proč platit předražené nájmy a služby pronajímatele, když si můžete zakoupit vlastní byt v novostavbě, a to v atraktivních lokalitách hlavního města.

Hledáte-li bydlení v Praze a vůbec se vám to nedaří, oslovte developerskou společnost Finep. Jedná se o jednu z největších v tuzemsku a pyšní se zkušenostmi delšími než 25 let. Jako na stříbrném podnosu se vám objeví všechny pražské projekty, a proto si z nich hravě vyberete svého favorita. Developer staví na různých místech hlavního města, nabízí možnosti financování, pojištění i služby bytového architekta.

Bydlete v novém a vlastním

Pořídit si v dnešní době nový byt není legrace, ale věřte, že se investice do nového bydlení vyplatí. Když si spočítáte všechny nájmy nebo peníze vložené do koupi staršího domku a jeho nekonečných oprav, tak nám dáte za pravdu. Mrkněte se na lukrativní nabídky Finep, k nimž patří projekty Nad Krocínkou na Proseku, Britská čtvrť na Stodůlkách či U Sluncové na okraji Karlína. Projektů je samozřejmě více. Záleží na tom, jaká lokalita je pro vás nejvýhodnější. Při výběru se budete bez pochyby řídit i dopravní a občanskou dostupnosti nebo blízkostí škol, úřadů, nákupních center a sportovního vyžití.

Projekty Nad Krocínkou na Proseku

Novostavby obklopené zelení

I v hlavním městě lze bydlet v souladu s přírodou. Developerské projekty Nad Krocínkou a Britská čtvrť jsou zasazeny do atraktivního prostředí, které je obklopené zelení. O všem se dozvíte více na www.finep.cz. Byty Nad Krocínkou jsou nedaleko parku přátelství a v blízkosti Britské čtvrti najdete venkovní posilovnu, sportovní a fitness centra či dětské hřiště. To vše v krásném zátiší, protože jsou kolem novostaveb osázeny stromy a zeleň.

Zdroj: finep.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.