s dětmi k moři

Kam vzít děti na prázdniny?

Letní prázdniny jsou chvíle, na které se všechny děti těší. Rodiče přemýšlí, jak si s dětmi chvíle volna náležitě užít a kam vyrazit za zábavou. Přinášíme vám pár tipů, kam s dětmi vyrazit na výlet, na dovolenou i za dobrodružstvím a připravit svým dětem hezké vzpomínky na letní prázdniny.

Pronájem chat a chalup

Na internetu naleznete mnoho pronájmů chat a chalup ve všech možných koutech naší republiky pro menší i větší počet osob. Úžasná je i dovolená s dětmi v ČR. Můžete tak strávit pár dnů v samotném srdci přírody. Dovolená může proběhnout v rodinném kruhu, nebo můžete vyrazit i se spřátelenými rodinami a jejich dětmi. Pronájem chaty či chalupy může být daleko od lidí, nebo na strategickém místě, odkud je možno vyrážet na spoustu výletů.

Vyrazte k moři

Pokud zrovna nejedou děti na tábor a přemýšlíte kam s dětmi, k moři nemusíte ani letecky za spoustu peněz. Například kempy v Chorvatsku anebo v Itálii jsou úžasně vybavené, kam můžete vyrazit za pár korun i s dětmi. K moři je to kousek a vybavení je dnes až luxusní. U vody si děti vydrží dlouho hrát. V Itálii je písek na dlouho zabaví. Písečné pláže naleznete při troše hledání i v Chorvatsku.

s dětmi k moři

ZOO Praha

Děti zvířátka prostě milují a Pražská zoologická zahrada má opravdu co nabídnout. Zdejší pavilony patří k těm nejkrásnějším. Roztomilé opičky, šelmy i sloni vaše děti určitě zaujmou. Kromě spousty zvířátek nabízí dětem spoustu atrakcí a výborné občerstvení. Zoologická zahrada Praha nabízí i spoustu akcí a na webových stránkách je vždy najdete. Pak vás čeká den plný her a zábavy.

Ať žije vláček Cyklohráček

Milujete výlety do přírody a jezdíte s dětmi na kole? Spojte svůj výlet s příjemnou cestou Cyklovláčkem, do třetího vagónu se vejde 25 kol. Za strojvedoucím je prosklená zeď a můžete jej během jízdy pozorovat při řízení vlaku. Cyklohráček vyjíždí z Masarykova nádraží z Prahy každou sobotu a neděli 2x denně za klasické jízdné ČD na Okoř a do Slaného, kde je velké hřiště se spoustou atrakcí. Naleznete zde stavebnice, deskové hry i tvořivé dílny. O vaše děti se postarají zdejší vedoucí. Na památku dostanou děti dárek i volnou vstupenku do Království železnic na Smíchově.

Rodinné strategické hry na Starém městě

Rodinné strategické hry na Starém městě, které najdete na neohrano.cz, jsou určeny pro celou rodinu a děti všeho věku. Starší děti mohou vytvořit se svými kamarády samostatnou skupinu bez účasti dospělých. Hry poskytují dostatek příležitostí pro společně strávený čas. Budete v partě diskutovat, připravovat strategii a plnit úkoly. Prohlédnete si známá místa, budete celý čas venku a zažijete dobrodružství. Rezervaci si vytvořte dopředu a využijte rodinné vstupné.

ZOO Děčín se spoustou zážitků

ZOO Děčín je další výlet za zvířátky, který může mít zajímavou podobu. Podívejte se na webové stránky a vyhlídněte si den, kdy se zde konají slavnosti ve farmářském stylu. Malí k velcí návštěvníci zde mohou putovat přes několik soutěžních stanovišť a plnit velmi zajímavé úkoly. Přiblížíte tak dětem klasický život na farmě. Vyzkoušet si mohou dojení krávy, moštování, rovnání balíků sena nebo třeba pytlování brambor. Za plnění aktivit pak samozřejmě čeká vaše děti zasloužená odměna.

Stroj času s interaktivní výstavou v Plzni

Navštivte se svými dětmi stroj času v Plzni a výstavu, na kterou se jen tak nezapomíná. Prohlídka plná kostýmům, zajímavých aktivit a úžasného prostředí ve vás zbudí pocit, že jste se skrze stroj času ocitli v dané době. Budete zábavnou formou objevovat historii. Můžete společně ulovit mamuta, setkat s pravými nefalšovanými Kelty, nebo se projít se středověkým Římem. Nezapomeňte navštívit i zábavní park Fábula do Kamenice nad Lipou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek