moderní pánské kšiltovky

Jaké pánské kšiltovky si vybrat na léto?

Slunce pálí od samého rána, teplota roste snad s každou minutou a před vámi je další klasický horký letní den. Je jedno, jestli vyrážíte k vodě, čeká vás sportovní odpoledne nebo zrovna dneska míříte do kanceláře. Správná kšiltovka prostě patří do základní letní výbavy!

Nepostradatelný pomocník

Určitě si vybavíte jednu z nejklasičtějších rad všech maminek a babiček ve slunečných letních dnech: „Vezmi si něco na hlavu!“. A rozhodně na tom něco je. Správná pokrývka hlavy totiž může výrazně zabránit tomu, že dostanete úžeh, ale nejen to! Ochraňuje vaše vlasy a pokožku hlavy před spálením, chrání obličej a oči před sluncem. Zkrátka a dobře vám přináší samé benefity! Zejména, pokud je to pánská kšiltovka!

Kromě všech zdravotních výhod v ní budete vypadat opravdu stylově! Kšiltovka je skvělý módní doplněk, který se hodí prakticky ke všemu! Ať už se chystáte sportovat, strávit odpoledne u vody nebo potřebujete ochranu do žhavých ulic velkoměsta. Pánská kšiltovka je prostě sázkou na jistotu!

Jak vybrat správnou kšiltovku?

Pánské kšiltovky se vyrábějí v mnoha různých variantách. Na vás už je, abyste si vybrali tu pravou podle toho, co se právě chystáte dělat. Některé kšiltovky pánské se víc hodí na sport, jiné zase do města. Podívejte se, podle čeho vybírat. 

Chystáte se sportovat? Pak nejlépe sáhněte po kšiltovce se síťovanými zadními panely. Ty zajistí dokonalý průchod vzduchu a vaše hlava se nebude při sportu tolik potit. Pánské kšiltovky 4F určené na sport jsou navíc vybavené přední rychleschnoucí čelenkou, která zadrží pot tak, aby vám nestýkal do očí. Samozřejmostí jsou pak plastové patenty, díky kterým vám čepice dokonale padne! Tento typ je vhodný také jako doplněk k vodě – při namočení rychle schne a zvládnete v něm i spoustu vodních aktivit!

pohodlné kšiltovky pro pány

Na vaše volnočasové chvíle, ve kterých se nechystáte až tak moc „zapotit“ pak můžete klidně sáhnout po kšiltovce bez síťované zadní části. Šestipanelový střih zajistí dokonalé pohodlí a to, že vám bude skvěle sedět. Velikost si samozřejmě můžete upravit podle svých potřeb. Tyto pánské kšiltovky jsou vybavené několika obšívaným průchodkám, které zajišťují cirkulaci vzduchu a díky nimž se vaše hlava nepřehřívá. 

O své pánské kšiltovky také nezapomeňte správně pečovat – tak vám budou sloužit dlouhou dobu! Všechny se dají prát ručně, což určitě jednou za čas udělejte. Dávejte pozor také na polámání kšiltu – modely se zahnutým kšiltem na to mohou být velmi náchylné. Po každém nošení nechte čepici dobře vyschnout. Tak zůstane vaše pánská křiltovka dlouhou dobu jako nová!

Tento příspěvek je sponzorován společností OTCF Czech Republic s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.