Kalendář z vlastních fotek

Kalendář nemusí být nudný! Inspirujte se, jak na výrobu kalendáře z vlastních fotek

Vytvořit si vlastní fotokalendář je skvělý způsob, jak si připomenout ty nejlepší okamžiky nejen uplynulého roku. Pokud přemýšlíte, které snímky do kalendáře vybrat, aby to nebyla nuda, inspirovat se můžete následujícími tipy.

Možností, jak si vyrobit kalendář s opravdu atraktivními fotografiemi, je celá řada. Záleží jen na vaší fantazii.

Fotky z nezapomenutelných výletů

Skvělou volbou jsou snímky z cestování. Ať už jde o dovolenou u moře, hory nebo výlet po památkách. Prolistování kalendáře vás pak znovu přenese na dané místo a do správné nálady. Vyberte ty nejpovedenější fotografie, které vás budou bavit celý rok. Klidně i ve vtipných nebo nečekaných situacích. Hlavně ať vzbuzují emoce a vyvolávají vzpomínky.

Povedené momentky vašich kamarádů i rodiny

Další možností jsou portrétní fotografie vašich nejbližších. Pro kalendář vyberte ty nejpovedenější momentky členů rodiny či přátel. Nemusí jít jen o strojené portréty, zkuste zachytit i spontánní a vtipné okamžiky. Kalendář tak bude nejen hezkou dekorací, ale i milou vzpomínkou.

Prostě to, co máte rádi

Zaměřte se na konkrétní téma, které máte rádi – sport, vaření, zvířata, příroda apod. Tematický kalendář bude originální dekorací. Sjednocující motiv dodá kalendáři osobitý styl. Květiny jsou vděčné téma, které funguje v jakémkoliv provedení. Od detailů přes kytice až po širší záběry zahrad a luk. Při výběru fotek myslete na rozmanitost motivů i kompozic. Kombinujte na výšku i na šířku.

Tam, kde se cítíte dobře

Pěknou volbou může být také vytvoření kalendáře z fotografií míst, kde se cítíte dobře a často je navštěvujete. Vyberte si třeba vaše město. Skvěle tak zachytíte jeho genius loci. Zvolte charakteristická místa, detaily architektury i celkové pohledy. Dobře naaranžované snímky vás pak budou těšit celý rok a svá oblíbená místa budete mít u sebe i tehdy, když budete zrovna na koleji či v zahraničí.

Nezapomeňte zvolit kvalitní tisk fotografií, aby vynikla jejich krása. S realizací vám rádi pomohou profesionálové. Výsledkem bude originální kalendář na míru, který vás bude těšit každý den po celý rok!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.