Jak ozdobit vánoční stromeček s dětmi? Stylově a líbivě

Trendy na Vánoce 2021 jsou předem dané a můžete se jimi inspirovat. Zapojte letos do zdobení vánočního stromečku i naše děti. Podle designérů letošní vánoční trendy odrážejí koncept, který se dá vyjádřit slovem „spolu“ a nahrává touze lidí po sblížení.

Vánoční výzdoba 2021 se zaměřuje na přírodu

Letos se při zdobení používají obnovitelné materiály, což se lidem může líbit. Ozdoby si můžete společně s dětmi nasbírat v přírodě. Například les, park či louka je v tomto ohledu hlavním zdrojem. Najdete v něm spoustu doplňků, jako jsou listy, šišky, kaštany, žaludy, ořechy, větvičky, chvojí, mech, šípky i jeřabiny.

Ručně vyráběné ozdoby

Ručně vyráběné vánoční ozdoby vždy potěší. Mohou to být vánoční koule, ozdoby, girlandy, řetězy nebo ručně vyrobené svíčky vytvořené s pečlivostí, láskou a fantazií. Na vánoční stromek patří i pečené perníky, sušenky a tradiční vánoční pečivo, které lze společně se sušeným ovocem navázat na stužky a pověsit na stromek jako symbol pohostinnosti a srdečného přátelství.

Barvy Vánoc roku 2021

  • Bílá – zářivě bílý odstín čerstvě napadaného sněhu, jemný a měkký tón bavlny pro svěžest a čistotu, smetanový odstín pro navození hřejivého tepla
  • Kovově stříbrná – zdůrazní jedinečnost dekorativních prvků, přirozenější variantou je také šedá a grafitová
  • Všechny odstíny zelené – tradiční vánoční barva spojení s přírodou
  • Jemná růžová a světle modrá – podpoří romantickou a nostalgickou atmosféru
  • Čokoládová a písková – klidné, jemné a přirozené barvy země přenesou do domova komfort, útulnost, pohodlí a pocit zázemí

Trendem vánočních dárků jsou ručně vyrobené produkty

Nejlepší dárek je ručně vyrobený. Pusťte se proto s dětmi do výroby vánočních ozdob i vánočních dárků. Pokud přece jen vyrážíte pro dárky do obchodu, kupte ty zaměřené na ochranu životního prostředí, ručně dělané, ekologické či vyrobené z recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů. Originální a udržitelný dárek je také kvalitní tričko s vlastním potiskem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.