Jak najít tu správnou předsíňovou stěnu

Předsíňová stěna je praktický pomocník. Umožní nám pohodlně si obout boty, vzít si kabát či bundu, deštník i klíče a udělat poslední kontrolu v zrcadle, než vyrazíme ven.

Vhodný nábytek do předsíně

Předsíňová stěna kromě výše uvedeného ochrání výmalbu předsíně či chodby proti ušpinění obuví a otírání od zavěšených svrchníků, tašek, pokrývek hlavy a dalších doplňků. Součástí má být botník či regál na boty a věšák na bundy, kabáty či pláště. Nezapomeňte na odkládací prostor pro klíče, tašky, deštníky, klobouky a čepice, šátky a šály či rukavice. Jistě vám přijde vhod i pohodlná obouvací lavice.

Předsíňové sestavy s věšáky

Bez věšáku nemá předsíňová stěna smysl. Zaměřte se na tvarkvalitupočet a design. Jeden háček pro každého člena rodiny zabrání přetěžování a zajistí věšáku delší životnost. Na otevřeném věšáku každý mokrý svrchník oschne, s uzavřenou variantou a ramínky zase více udržíte pořádek. Design si můžete zvolit dle vkusu.

Botník s obouvací lavicí či bez

Dokonalý celek předsíňové stěny dotvoří botník. Přidejte i obouvací lavici nebo alespoň pohodlný taburet. Vsaďte na dřevěný dekor, kovové prvky, čalounění či sedáky z eko kůže. Zvolte provedení, které vám vyhovuje. V regále bude obuv dobře vysychat, uzavřené úložné prostory zase skryjí i nejvíce nošené boty. Výklopný či policový systém zase urychlí hledání a udrží obuv v čistotě.

Police, zásuvka a postranní skříňka s dvířky

Postranní skříňka s dvířky se hodí i v malé předsíni. Schováte sem třeba přípravky na ošetření obuvi, lžíci pro snadné obouvání nebo kartáč na šaty. Praktický šuplík zajistí, že už nikdy nebudete hledat klíče či nákupní taškuHorní police je skvělý pomocník na odložení pokrývek hlavy, čepic, kulichů i klobouků, šál šátků nebo rukavic. V deštivých dnech nezapomeňte na místo pro odložení deštníku.

Nepostradatelné zrcadlo

Zrcadlo je skvělý pomocník, který zajistí, abyste domov neopustili rozcuchaní, se zubní pastou na rtu, nedodělaným make-upem nebo šmouhou na tváři. Zrcadlo umístěné v setu předsíňové stěny zajistí celistvost stejného designu. Věšáky v kombinaci se zrcadlem a botníkem poslouží ke sjednocení nábytku do předsíně. Předsíňová stěna usnadní odchod z domu a zajistí lepší start do nového dne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.