Obývací pokoj ve stylu Provence

Elegantní, ale cenově přijatelné vybavení obýváku? Víme, jaký materiál zvolit

Obývací pokoj je srdcem celého domova. Právě v něm totiž trávíme nejvíce volného času. Stejně tak slouží k pohodlnému usazení návštěv. Z těchto důvodů by měla být daná místnost vymyšlená naprosto perfektně a bez jakýchkoliv kompromisů. V žádném případě však nemusíte utrácet přehnané částky. Jde to i levně. Jak na to?

Nebojte se lamina

Nikomu z vás nemusíme příliš představovat nejpopulárnější materiál jménem lamino. Toto provedení je sestavené z dřevotřískových desek, které jsou polepené speciální ochrannou a zároveň dekorační vrstvou. Výsledkem je velmi levný, ale hezký nábytek. Spousta lidí danou variantu odsuzuje kvůli údajně nízké trvanlivosti a náchylnosti k poškození. Faktem je, že pokud zvolíte ověřeného dodavatele, vydrží vám jeho produkty klidně i desítky let.

Typickými příklady jsou třeba komody, skříně a obývací stěny do obývacího pokoje. Drtivá většina českých zákazníků má doma již zmíněné lamino. Všimli jste si, že by si někdo z nich stěžoval? Ohromnou výhodou této možnosti je téměř nekonečný výběr stylů, dekorů i provedení. V dnešní době jsou v kurzu hlavně strohé ostřejší tvary, společně s bílou barvou.

Komody v obývacím pokoji

Inspirace není nikdy dost

Výhodou bílé barvy je fakt, že sedí téměř ke všem odstínům stěn i podlah. Díky tomu nemusíte složitě přemýšlet nad vhodnými kombinacemi. Skvěle vypadají i komody fungující jako skleněné vitríny. Pokud však máte malé děti, raději se sklu vyhněte.

Rozhodně neztrácejte drahocenný čas nekonečným objížděním kamenných obchodů a procházením regálů. Raději si pohodlně sedněte doma k počítači a otevřete si webové stránky oblíbeného e-shopu www.nabytek-forliving.cz. Ten spolupracuje s více než padesáti dodavateli, takže vám nabídne stovky a stovky moderních produktů za příjemné ceny. Stačí si jen vybrat a objednat.

Relaxační křesla do obýváku

Zdroj obrázků: nabytek-forliving.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.