Starwars - zážitkový hotel

Disney a nový zážitkový hotel na motivy Hvězdných Válek – Star Wars

Máte rádi Hvězdné Války? Zážitkový hotel ve floridském parku na motivy Star Wars nemá obdoby. Na hvězdné lodi se naučíte bojovat světelným mečem, zažijete intergalaktickou diskotéku a odpočinete si v modulárním pokoji s výhledem přímo do vesmíru. Dvoudenní výlet je nevšední zážitek.

Walt Disney World Resort

Americký zábavní gigant Disney pro všechny fanoušky Star Wars otevřel hotel spojený s unikátním doprovodným programem ve floridském Walt Disney World Resort. Za 2 noci za čtyřčlennou rodinu v hotelu zaplatíte 6 000 až 20 000 dolarů, tedy 140 000 až 470 000 korun v závislosti na velikosti ubytování a službách. Co zde můžete zažít? Před vstupem do lodi na vás uvítají členové posádky.

Pozdravte nového droida

Atrium charakterizující Hvězdné Války je vyladěné do správných kosmických barev. Nový droid, zřejmě vzdálený příbuzný R2-D2, se jmenuje SK-62O a bude během cesty vaším věrným služebníkem. Interiér vaší útulné vesmírné kajuty má specifický vzhled se zvukovou izolací, skvělou modularitou a s výhledem do vesmíru z velké postele. Pro děti jsou tu oranžové postele zabudované ve zdi.

Vesmírné dobrodružství

Kapitán Riyola Keevan a ředitelka plavby Lenka Mok jsou pozemšťané s nadpozemskými plány. Telefon s aplikací Star Wars: Datapad vám ukáže harmonogram aktivit, které si na lodi užijete. Naučíte se ovládat hvězdný křižník v rámci společenské hry. Když zavítáte do výcvikového tábora padawanů, přiblížíte se rytířům Jedi a naučíte se používat světelný meč. Oblíbený Chewbacca vás naučí, jak správně střílet z proslulého bowcasteru a ovládat Sílu. Magické schopnosti si vyzkoušíte třeba na kamenech a přiblížíte se k legendám řádu Jedi i ambiciózní Rey.

Tanec a dobroty

Ochutnejte dobroty z vesmírné kantýny, kde na vás čeká nespočet různých lahůdek, ale třeba pivo tu stojí 13 dolarů, tedy něco přes 300 korun. Pak si můžete zatancovat. Diskotéka po vzoru Hvězdných Válek přináší velkolepé hudební vystoupení galaktické superstar Gayi a zazní i kultovní skladba z Mos Eisley. Chcete hotel navštívit? Řekněte to svým přátelům a užijte si pobyt v předaleké vesmírné galaxii. Jak je u Disney zvykem, že všechno, co prezentuje, budou na nezapomenutelné zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.