divadlo

Divadlo na Zelené louce

Letní amfiteátr

 

Pro váš maximální kulturní zážitek pro vás mají naše pohádkové bytosti připravené divadelní představení. České pohádky pro děti hrané na venkovním prostranství, pohádky plné písniček a dobrých konců, pohádky hrané, loutkové či zpívané, to vše na vás čeká v Pohádková říši Fábula.

Při pěkném počasí hrajeme venku na paloučku, hned vedle letní terasy restaurace,což vám, rodičové, nabízí ideální příležitost k odpočinku. Zábava a program pro děti je zajištěn a vy můžete relaxovat a přesto mít ratolesti stále na dohled.

Za deště hrajeme uvnitř. Zábavní park Pohádková říše je totiž částečně pod střechou. Nemusíte se tedy obávat, že by vám déšť zkazil rodinný výlet. Celodenní program pro děti i dospělé včetně divadelního představení se uskuteční za každého počasí.

Pohádky pro děti hrajeme alespoň 2. První divadlo se koná v 11:30. Druhá česká pohádka vás bude bavit v 15:00 hod.

A aby toho nebylo málo, v prostorách pohádkové říše najdete i divadelní oponu s maňásky a rekvizitami, kde si můžete sami vyzkoušet divadlo zahrát. Takže rodičové, kteří jste už znaveni tím, jak se neustále snažíte vymyslet zábavu pro své děti, posaďte se, objednejte si kávu, potomci vás teď na chvíli na oplátku pobaví originálními výplody své fantazie.

Pohádky pro děti hrajeme alespoň 2. První divadlo se koná v 11,30. Druhá česká pohádka vás bude bavit v 15,00 hod. , ale protože Pohádková říše je areál žážitkový a celé léto 2016 se nese ve znamení každodenních kulturních akcí. může se stát, že odpolední pohádka bude v rámci akce,nahrazena jiným zábavním programem. Sledujte tedy kalendář akcí, kde je podrobný kulturní program vždy uveden. Dopolední pohádka vás tedy čeká vždy, odpolední dle aktuálního programu akcí.

Pro velké milovníky divadla vás zveme na termín 25.-31.7., kdy skřítek Fábula pořádá divadelní festival.Každý divadelní kousek bude novou podádkou a návštěvníci mohou hlasovat. Vítězný divadelní spolek za své povedené představení získá putovní pohár skřítka Fábuly, a když se vám bude akce líbit, můžete se v příštích letech těšit na mnohem větší počet soutěžních pohádek.

Jako malou ochutnávku našeho repertoáru uvádíme některé tituly pohádek pro děti

Kulturní akce Ať žijí strašidla! – pohádka strašidlo Hejkal

Kulturní akce Pohádková říše zahalená do čokolády – pohádky Čokoládová chaloupka a Ježibaba,Jak koťátko mělo chuť na čokoládové mlíčko nebo třeba Jak se Otesánek přejedl čokoládou

Kulturní akce Staročeská pouť – pohádky Balada O koblížkovi a Balada O Jeníčkovi a Mařence

Krásné české pohádky čekají i na výlety pro školy a školky, či školy v přírodě, které nás navštíví v průběhu května a června. Více informací o programu pro školy a šklolky.

zmenseno
zmenseno1
zmenseno2

Odběr novinek