Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Staročeská pouť aneb zahájení sezony 2017 v rodinném zábavním parku Fábula

17 června

staročeská pouť

Rodinný zábavný park Fábula opět otevírá své brány a začíná tradičně oblíbenou Staročeskou poutí!

Silák, medvěd, kejklíř, flašinetář… Nic vám to nepřipomíná? A co třeba potulní cikáni předpovídající slibnou budoucnost, cukrová vata a pouťové perníky? Ano, hádáte správně 🙂 Fábula pro vás nachystal pravou nefalšovanou staročeskou pouť!

img_9046
staročeská pouť

Dnes opět otevírá své brány Pohádková země skřítka Fábuly a všechny děti i dospělé zve na slavnostní zahájení sezony 2017 Staročeskou poutí. Můžete se těšit na zápasy siláka s medvědem, věštění budoucnosti, kejklíře a potulné muzikanty, divadlo a spoustu a spoustu další zábavy.

Nebudou chybět řemesla, jarmark a tradiční doboví umělci…

cotton-candy-186478_1280
Staročeská pouť
year-market-816032_1920

Zavřete oči a představujte si, jak…

…pouťový orchestr hraje k tanci a poslechu, mezi zástupem zvědavých dětí prochází rozšafný flašinetář, odněkud zaznívají kramářské písně potulných tuláků, akrobati a kejklíři předvádí nevěřícímu publiku své kousky a nejsilnější muž světa si s troufalými návštěvníky měří své síly. Přemůže ho někdo? Své umění předvádí i chlupatý medvěd, rozpustilí loutkoherci a světa znalí komedianti…

…jen pozor na kapsáře! A na krásnou a tajemnou cikánku s očima černýma jako noc, která ve vaší dlani vidí budoucnost blízkou i dalekou, ale za to, co chcete slyšet si nechá dobře zaplatit.

img_9142
img_9233
img_9287

 

Tak už přestaňte snít a přijeďte si staročeskou pouť se vším všudy užít jako rodinný výlet do zábavního parku FÁBULA. Kromě stálých atrakcí tohoto pohádkového království pro vás pořadatelé připravili bohatý doprovodný program. Pobaví vás doboví muzikanti , potulní herci a kejklíři. Změříte si síly se silákem nebo rovnou i jeho medvědem, necháte si vyvěštit budoucnost od staré cikánky…Nebude chybět ani flašinetář a spousta stánků s dobovým pouťovým zbožím a řemesly. O vaši zábavu se postarají také klasické pouťové atrakce, jako střelnice a dobový kolotoč na ruční pohon.

Těšte se na celodenní program a spoustu atrakcí pro děti i dospělé.

Svět zábavy skřítka Fábuly tak zahájí prázdniny plné kulturních akcí a novinek. Návštěvníci se budou moci tradičně těšit na Prohlídku pohádkového sklepení s živými bytostmi, která však letos bude opět trochu jiná, pohádkové bludiště, mini ZOO, království hlavolamů, tvořivé dílny, obří společenské hry, divadla, a také rozšiřuje možnosti volnočasových aktivit i občerstvení. Nově však pra své návštěvníky nachystal i únikovku „Útěk ze žaláře“, půjčovnu plnou krásných pohádkových kostýmů a nové atrakce na venkovních dětských hřištích.

Jestli tedy nevíte, kam o víkendu s dětmi, zvolte celodenní výlet do zábavního parku Fábula a nezapomeňte, že akce se koná za každého počasí. Jsme totiž venku, ale i pod střechou.

ikona

Doprovodný program:

9:30 – otvíráme zábavní park a veškeré atrakce

Po celou dobu akce probíhá doprovodný program – silák, medvěd, cikánka a její výklad vaší budoucnosti, kejklíři a muzikanti,  stánkový prodej, řemesla a další

11:30 – zábavné interaktivní vystoupení s dětmi a soutěže na pódiu

13:30 – dobové hudební vystoupení a škola renesančních tanců pro děti

14:30 – zápasy s medvědem

15:00 – kejklířské vystoupení

16:00 – ohnivý muž

16:30 – zápasy s medvědem

18:00 – zavíráme zábavní park a veškeré atrakce

Změna programu vyhrazena.

čert
laboratoř
kejklíř
kartářka
divadlo
ježibaba

 

Podrobnosti

Datum:
17 června

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Odběr novinek