vánoční tipy na dárky

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Ten tam je podzim, ani se nenadějeme a vládu nad počasím převezme paní Zima. Spolu s ní se blíží nejen zimní radovánky, ale také dětmi tolik milované Vánoce. Je to tak, už to nebude dlouho trvat a všichni se sejdeme u rozsvíceného vánočního stromečku a budeme rozbalovat dárky, které nám Ježíšek nadělil. Jaké jsou TOP pro rok 2021?

Zdroj: https://unsplash.com/photos/vcX5AhBwk6s

Vyberte dárky včas a užijte si atmosféru Vánoc

Co si budeme povídat, děti se na Vánoce těší, my dospělí už o poznání méně. Čeká nás shánění dárků, pečení cukroví, vánoční úklid, … Klidu si moc neužijeme. Ale co když na to letos půjdete chytře, vánoční dárky nakoupíte už teď a nebudete se muset tolik stresovat? Jaké dárky pro ženy, muže, děti, seniory jsou IN?

Zdroj: https://unsplash.com/photos/Pz-84JetgSI

Tip číslo jedna: Děti milují stavebnice

Mezi nejoblíbenější a taky nejvděčnější dárky pro děti patří rozhodně stavebnice. Děti zabaví na dlouhou dobu, navíc se při tom učí trpělivosti a rozvíjí třeba i představivost. Je úplně jedno, zda jde o Lego, Merkur nebo nějakou jinou stavebnici.

Tip číslo dva: I měkké dárky potěší

Každý z nás už nějaký ten měkký dárek pod stromečkem našel. Uvnitř se ukrýval svetr, pyžamo, noční košile, tričko nebo jiný módní kousek. Jako děti jsme takové dárky neměli rádi, dneska už se na to díváme maličko jinak. Obsahem balíčku klidně může být nějaké elegantní spodní prádlo, nebo třeba veselé ponožky.

Zdroj: https://unsplash.com/photos/LHfkme6p5H4

Právě ty se teď nachází na prvních příčkách oblíbenosti, jsou barevné, jdou s dobou a taky vykouzlí úsměv na rtech a zlepší den. No jen posuďte sami. Když potkáte někoho, kdo bude mít ponožky s včeličkami, zákusky, pusinkami nebo Unicornem, nezlepší vám to hned náladu? Jen nezapomeňte dobře vybrat velikost a taky materiál a lem. Ten nesmí nikde škrtit ani svírat.

Zdroj: https://unsplash.com/photos/kD9RgDke_Yw

Tip číslo tři: Pomocníci do domácnosti se hodí vždycky

Hledáte dárek, který ocení celá rodina a každý si na něm najde to svoje? Vsaďte na pomocníky do domácnosti.

  • Osobní váha pohlídá vaše kila.
  • Robotický vysavač za vás uklidí, vy budete mít víc volného času. 
  • Horkovzdušná fritéza připraví hranolky i další smažená jídla zdravěji a skoro bez tuku.
  • Díky kontaktnímu grilu si můžete udělat grilovačku i v zimě.

Tip číslo čtyři: Co takhle nějaký kurz?

Setkávání je už nějakou dobu hodně omezené, to ale nic nemění na tom, že nechceme dál rozvíjet svoje schopnosti a být v kontaktu s lidmi, které baví to, co nás. Řešením může být online kurz vaření, kreslení nebo třeba fotografování.

Zdroj: https://unsplash.com/photos/o2DVsV2PnHE

Víte, že takové kurzy jsou ideální i jako dárky pro muže? Stačí vybrat ten pravý kurz.

Tip číslo pět: Župan taky není k zahození

Co je příjemnějšího než se po koupeli zahalit do krásně měkkého, voňavého a nadýchaného županu? Když ho dárkově zabalíte a přidáte k němu třeba i sůl do koupele a nějaký ten éterický olej, máte parádní dárek pro každého.

Zdroj: https://www.pexels.com/cs-cz/foto/zena-bez-tvare-uvnitr-bila-6620838/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.