AI překladač

Musíte neustále překládat cizojazyčné dokumenty? Víme, jak na to snadněji

Řešíte dennodenně překlady dokumentů v cizích jazycích? V takovém případě vám nesmí uniknout moderní umělá inteligence. Co vše dokáže a jak vám podstatně usnadní práci?

Řada špičkových funkcí

Umělou inteligenci vám asi nemusíme představovat. Přece jen v dnešní době pomáhá lidem během práce, podnikání i studia. Málokdo však ví, že některé aplikace dokážou perfektně zpracovat podklady v cizích jazycích.

Dobrým příkladem je třeba inteligentní překladač Editee (dříve známý jako Deeply). Ten zvládá překlady do/z více než 29 světových jazyků. Na rozdíl od běžných překladačů na internetu chápe celý kontext vloženého textu, takže jej dokáže přeložit mnohem kvalitněji.

Navíc s sebou přináší řadu pokročilých funkcí. Po rozkliknutí konkrétní věty ji přepíše tak, aby vyzněla jinak. Navíc dokáže hravě přeložit dokonce i fotografie ručně psaných zápisků a následně získaný text převést třeba do PDF či DOCX. Místo nekonečného ručního přepisování vše vyřešíte během pár vteřin kliknutím myši.

Testovací verze zdarma si poradí s padesáti překlady denně. Délka jednotlivých překladů nesmí překročit 50 000 znaků. S její pomocí si vyzkoušíte sílu umělé inteligence na vlastní oči, a to zcela zdarma. Nebudete mít však přístup k některým funkcím, jako je třeba zmíněný převod fotografií do formy dokumentu.

Vyzkoušejte si všechny funkce

Máte v plánu používat překladač pravidelně a ulehčit si práci, studium či podnikání? Pak si určitě vyzkoušejte pětidenní demoverzi plného programu. Po registraci se vám otevřou všechny pokročilé funkce. Vy si je vyzkoušíte, a poté se sami rozhodnete, jestli jste spokojení.

Plná verze vám poskytne přístup i k dalším schopnostem platformy Editee. Bavíme se o generování textů i obrázků, a to na základě pár slov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.