Láká vás fascinující svět plastikových modelů? Užijete si spoustu zábavy

Modelářství je velmi dynamickou oblastí, která se postupem času zdokonaluje ve všech ohledech a neustále nabízí lepší a lepší možnosti. Není se proto čemu divit, že se ti největší nadšenci tomuto koníčku věnují úplně celý život a účastní se nejrůznějších výstav i soutěží. Co můžete očekávat a jak vlastně začít?

Jaké téma vás fascinuje?

Nejdříve je nutné si zvolit, jaké plastikové modely vám udělají největší radost. Přece jen sestavení každého z nich vyžaduje hodiny práce, tudíž musíte zvolit ideální kategorii přesně pro vás. Zajímají vás auta, autobusy, historické figurky, motorky, helikoptéry, lodě, letadla, lokomotivy, tanky, vesmírná plavidla či třeba Star Wars? Ať už se podíváte na jakoukoliv historickou i moderní techniku, vždy najdete adekvátní produkty.

Největší škálu možností vám nabídnou již zmíněné plastikové varianty, které bývají označené stupněm obtížnosti. Pokud teprve začínáte a chystáte se sbírat zkušenosti, určitě raději vsaďte na jednodušší provedení. Za zmínku stojí například modely od značek Academy, Easy model, Airfix, Hobby boss, Meng nebo Tamiya.

Zdroj: modely-plastikove.cz

Nezapomeňte na vybavení

Nezáleží na tom, jestli zvolíte měřítko 1:3, 1:8, 1:20, 1:40, či se spolehnete ještě na vyšší konverzní míru, neobejdete se bez kvalitních pomůcek. Myslete na lepidla, tmely, štětce, stříkací pistole, kompresory, barvy několika druhů, pinzety, pracovní podložku a výkonné světlo.

Dané pomůcky určitě nemusíte složitě shánět v kamenných prodejnách, protože si stačí otevřít internetové stránky pod výše vloženým odkazem a vše si objednat během několika málo kliknutí. Vše, co máme skladem, expedujeme do 48 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.