Adrenalinový sport v zahraničí s cestovním pojištěním

Kam vyrazit za pořádnou náloží adrenalinového sportu?

Hledáte pro letošní dovolenou něco neokoukaného a neotřelého, co vám trochu zvedne tepovku? Zkuste si vybrat destinaci, která vám nabídne sportovní vyžití a plno adrenalinových atrakcí, jež udělají z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Ať už vyrazíte kamkoliv, nezapomeňte na cestovní pojištění, s nímž budete kryti klidně i na vrcholku Mt. Everestu.

Existuje mnoho skvělých destinací pro adrenalinové sporty a dobrodružství po celém světě. Kterou si pro svou příští dovolenou vyberete?

1. Queenstown, Nový Zéland

Queenstown je známý jako adrenalinové hlavní město světa. Nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou skoky padákem, bungee jumping, rafting, jetové čluny, sjezdy ze skal na laně a horská cyklistika. Nový Zéland má pro adrenalinové sporty skvělé povětrnostní podmínky, hory i oceán, je jen na vás, kde se cítíte nejlépe.

2. Interlaken, Švýcarsko

Interlaken leží v Alpách a je obklopen malebnými jezery a horami. Je známý pro extrémní sporty, jako je skydiving, paragliding, horolezectví a bungee jumping nebo jízda v kajaku.

3. Whistler, Kanada

Whistler je známé jako jedno z nejlepších středisek pro zimní sporty na světě, ale nabízí také mnoho adrenalinových aktivit mimo sezónu. Užít si tu můžete horskou cyklistiku, zipline, skoky padákem, heliskiing a off-roadové jízdy na lyžích i v autech.

4. Kapské Město, Jihoafrická republika

Kapské Město kombinuje nádhernou krajinu s mnoha dobrodružstvími. Chcete sjíždět vlny na surfu, potápět se v kleci se žraloky, nebo raději lézt po horách a dolů se dostat na padáku nebo lanovkou z vrcholu Table Mountain?

5. Kostarika

Kostarika je tropický ráj s bohatou biodiverzitou a množstvím dobrodružných aktivit. Můžete si vyzkoušet rafting na divokých řekách, ziplining nad pralesy, surfování na světově proslulých plážích, prozkoumat podvodní svět, lézt na sopky a mnoho dalšího.

6. Moab, Utah, USA

Moab je mekkou pro dobrodružné aktivity v poušti, kde si můžete vyzkoušet horskou cyklistiku po červených skalách, off-roadové jízdy v buginách, horolezectví, canyoning, surfování na dunách písku nebo jízdu na cross motorkách.

7. Queenstown, Irsko

Queenstown, tentokrát ten v irském hrabství Kerry, je krásnou destinací pro outdoorové aktivity. Můžete si zde vyzkoušet horolezectví na skalách, potápění v zálivu Dingle, windsurfing, jachting a pěší túry v národním parku Killarney.

Všechny tyto destinace nabízejí nejen adrenalinové vyžití a dobrodružství, ale také nádherné přírodní scenérie a nezapomenutelné zážitky. Vždy se při extrémních sportech i jiných aktivitách ujistěte, že dodržujete bezpečnostní pokyny a používáte kvalitní vybavení.

Zdroj obrázku: msjoshiphotography / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.