pexels-anna-shvets-4557469

Kalhoty boyfriend – jaké boty k nim nosit?

Univerzální střih sluší téměř každému typu postavy. Zároveň jsou tyto kalhoty dostatečně univerzální, aby se daly použít k různým stylizacím. Jediným problémem může být výběr správné obuvi. Které boty budou vypadat nejlépe?

Vyberte si lodičky

Vzhledem k tomu, že kalhoty typu boyfriend jsou poměrně široké a nepřizpůsobené postavě, rozhodně je nelze označit za velmi ženské. Ne nadarmo jsou stylizovány do pánských oděvů. Proto by se k nim měla hodit obuv, která je jednoznačně ženská. Lodičky prodlouží nohy a zeštíhlí postavu. Příležitostně přidají i několik centimetrů. To však není vše. Boty na jehlovém podpatku jsou velmi ženskou obuví. Jedná se o doplněk, který je spojen výhradně s dámským šatníkem. Právě proto bude dokonalým způsobem, jak i pánské kalhoty přizpůsobit módní dámě. Právě v tom spočívá prolínání různých stylů. Efekt má být překvapivý, takže je těžké odtrhnout oči od vytvořené stylizace. A o to přece jde! Hotová stylizace by měla vyniknout a její majitelka by se měla cítit jako hvězda. Pro stylizaci je samozřejmě nejlepší zvolit kvalitní obuv. Takovou, která dobře vypadá a zároveň je pohodlná. Pokud tedy hledáte něco vhodného, věnujte čas hledání té nejlepší možnosti. Určitě si prohlédněte dámské lodičky Wojas. V rozsáhlém sortimentu můžete najít ty pravé, které budou dobře vypadat s Vašimi kalhotami….. a pravděpodobně se budou dobře hodit i jako doplněk k jiným stylizacím, například v kombinaci se šaty a sukněmi.

Tenisky – stylizace hodná rebela

Pokud se na vysokých podpatcích necítíte pohodlně nebo se chystáte někam, kam se jehlové podpatky prostě nehodí, můžete zvolit mladistvější a rebelštější stylizaci. Ke svým kalhotám boyfriend můžete nosit tenisky. Zde máte naprostou volnost, pokud jde o jejich výšku nebo barvu. Nízké tmavě modré tenisky budou vypadat dobře, ale pokud chcete překvapit, zvolte raději červené a vysoké. Určitě se stanou výrazným akcentem, který může obohatit Váši stylizaci. Tenisky se hodí, zejména pokud se chystáte na procházku po nezpevněném povrchu nebo na garden party. Na rockový koncert venku se přece nenosí jehlové podpatky, i když se v nich cítíte naprosto pohodlně. Není nic špatného na tom mít ve svém šatníku alternativu. Tenisky nebo jiné sportovní boty mohou ke kalhotám typu boyfriend vypadat docela dobře. Ujistěte se však, že svoji stylizaci doplníte tričkem, které bude působit více žensky. Skvělou volbou může být crop top nebo boxerská halenka s flitrovou aplikací. Pokud máte rádi módní barvy, můžete si pořídit také neonové tričko, které jistě dodá celému vzhledu originalitu a budete se v něm cítit skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.