e cigareta

Elektronická cigareta jako dárek?

Elektronické cigarety zažívají čím dál větší boom, jsou oblíbené především díky velkému výběru příchutí a e-cigaret, a mnozí je volí jako šetrnější prostředek k tomu jak přestat kouřit, ti ostatní je zase berou jako “trendy” věc která poutá pozornost lidí.

Proč vybrat elektronickou cigaretu jako dárek?

Říkali Vám už známí či příbuzní o tom že by rádi přestali kouřit ale nejde jim to? V tom případě je ideální dárek elektronická cigareta, ta poslouží jako takový “pomocník”, díky kterému postupně snižujete dávky nikotinu až se dostanete na 0mg/ml nikotinu (vapování bez nikotinu) a díky tomu pak můžete odložit i elektronickou cigaretu, chcete-li. Výhodou je také že sebe i svou společnost zbavíte nepříjemného zápachu z kouření klasických tabákových cigaret

Pro koho je elektronická cigareta jako dárek vhodná?

Elektronická cigareta se jako dárek hodí především silným kuřákům, nebo lidem kteří chtějí snížit dopady kouření na sebe a blízké jak ty zdravotní, tak i dopady ekonomické, tedy dopady na peněženky Vašich kouřících známých. Není však vhodná pro děti a mladistvé či těhotné nebo kojící ženy.

Výhody elektronických cigaret

Elektronické cigarety mají spoustu výhod jak zdravotních, tak ekonomických či “praktických”. Prvotní investice do elektronických cigaret je sice vyšší ale dlouhodobě se dá na kouření elektronických cigaret ušetřit tisíce korun měsíčně. Další výhodou je eliminace nepříjemného zápachu a navíc náplně do elektronických cigaret a aromata (příchutě) k míchání vlastních liquidů mnohdy velmi příjemně voní. Výhodou je také široká, v podstatě neomezená variabilita příchutí od různorodých ovocných přes dezertové k tabákovým. Mezi zdravotní výhody elektronických cigaret je, že nevstřebáváte rakovinotvorné látky a další látky z cigaretového kouře jako například nikotin, amoniak či oxid uhelnatý. Zásadní výhodou bývá také chuť e-liquidu.

Co e-kuřák potřebuje k elektronické cigaretě?

Jako dárek pro e-kuřáka (uživatele elektronických cigaret) přijdou určitě vhod náplně nebo-li liquidy. Případně pár žhavících hlav / PODů (cartridge s vestavěnou žhavící hlavou či bez ní). Pokud si bude Váš známý e-kuřák míchat náplně sám tak mu pak určitě uděláte radost plnícími lahvičkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.