Dětské chytré hodinky v češtině

Dětské chytré hodinky v češtině

Mít tak nad nimi dohled v době, kdy jste na druhém konci města, že? Přitom je ale pravdou, že dnešní technologie umožní opravdu hodně. Nenápadné sledování aktivit vašich dětí je tedy snadno možné. Navíc, kamarádi si ničeho nevšimnou a nebudou se jim posmívat. Jsou hodně nenápadné, na první pohled působí jako klasická časomíra bez dalších zajímavých funkcí. Opak je ale pravdou, protože mají spoustu výhod, s nimiž si můžete připomenout i pár špionážních filmů. Děti je smí nosit kdekoliv, ať už půjdou do školy, na výlet nebo kroužek. A v neposlední řadě, nevadí jim ani krátká sprcha či dešťové kapky.

Historie pohybu je připravena k nahlédnutí

Když zařízení spárujete se svým smartphonem, můžete si prohlížet detailní statistiky a vždy bude jasné, kde se děti právě nacházejí. Dětské chytré hodinky v češtině nabídnou přehled o historii pohybu vašich potomků a kdykoliv překročí domluvené hranice, budete o tom informováni. GPS je totiž velmi přesná a spolehlivě najde lokalitu, kde zrovna jsou. Když to navíc bude nutné, můžete si i zavolat nebo poslat krátkou textovku. Předškoláci si ovládání podobného zařízení snadno osvojí a díky SOS tlačítku okamžitě zjistíte, že se něco děje a budete moci přijít na pomoc.

Velmi dlouhá výdrž na jedno nabití

Zatímco mobilní telefon se musí dobíjet prakticky každý den, u chytrých hodinek tomu bude úplně jinak. Na jedno nabití mohou být v provozu až čtyři dny, když jim děti nastaví tichý režim ve školní lavici, zůstanou po celou dobu v klidu. Základní nastavení je otázkou několika málo minut a pak už stačí jen ovládat hodinky přes mobilní aplikaci ve vašem smartphonu. Upravit se dají i opravdové drobnosti a na operačním systému přitom vůbec nezáleží. Zaujala vás podobná elektronika? Bližší informace o ní najdete na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.