ZVEME VÁS DO PARKU FÁBULA

Rodinný výlet za každého počasí! Atrakce venku, pod střechou i v chládku pohádkového sklepení.
Nevíte, kam s dětmi na výlet? Hledáte zajímavý program na víkend? Běžná zábava pro děti už ty vaše moc nebere? Tedy přímo pro vás je zábavní park Fábula ideální tip pro rodinný výlet.

bytosti

Slavnostní zahájení 1.7.2020

Také se na letošní prázdniny těšíte víc, než kdy jindy? My rozhodně ano! Tak nic neodkládejte a přijeďte se pobavit  a odreagovat do pohádkového světa. 1. července se na vás těší naše pohádkové bytosti se svým programem a celá pohádková říše plná atrakcí.

když je horko

Atrakce za každého počasí

Je horko? Ve vnitřních prostorách prastaré kamenné budovy parku Fábula strávíte celý den plný zábavy a krásně se při tom ochladíte. Prší? Nevadí, čekají vás programy a atrakce pod střechou. Je tak akorát?  Užijete si venkovní atrakce jako bludiště, mini ZOO, hřiště,…

zábavný program

Denně programy pro děti

Rodiče odpočívají, děti se baví s pohádkovými animátory. V průběhu celého dne vás čeká několik zábavných programů, soutěží a her pro malé i velké. Budeme se učit kouzlit, šermovat, střílet z luku a mnohem víc…

 

vstup

Kdy, kde, za kolik

Celý červenec až do 26.srpna se na vás těšíme denně od 10 do 18 hodin. Využijte celodenní rodinnou vstupenku za 580,-Kč a přijeďte za námi do malebné Kamenice nad Lipou, která leží na rozhraní kraje Vysočina a Jižních Čech.

kudy k Fábulovi

Kudy k nám

Zábavní park pro děti se nachází ve městě Kamenice nad Lipou, které leží na rozhraní kraje Vysočina a Jižních Čech. Do hodinky a půl jste u nás z Prahy. Pouhých 30 km z dálnice D1, nebo krásnou projížďkou úzkokolejkou z Jindřichova Hradce. Těšíme se na vás!

exit game

 

Jediná únikovka na Pelhřimovsku

Exit game ÚTĚK ZE ŽALÁŘE – jedinečný zážitek. A to i díky tomu, že vězeňské cely, ze kterých unikáte, jsou pravé, ještě z dob, kdy park Fábula býval okresním soudem. Přijďte si prožít příběh inspirovaný pravdivou událostí.

areál fábula

Zábavní park Fábula je zážitek pro děti i dospělé

 Myšlenkou našeho parku je zabavit VŠECHNY GENERACE a nabídnout jim nepřeberné množství druhů zábavy. Tak, aby si každý přišel  na své a na konci dne si uvědomil, že vlastně vůbec nepotřeboval tablet ani  počítač a přesto si domů odnáší spoustu zážitků a možná i vědomí, že dokázal překonat sám sebe. Třeba právě pro školáky ve věku 6 – 15 let je toho v parku Fábula velmi mnoho připraveno. Například úniková hra „Útěk ze žaláře“. Tu ostatně, jako jedinou atrakci parku můžete navštívit samostatně, i pokud nechcete jít přímo do Fábuly. Jaké všechny atrakce pohádková vesnička nabízí? Klikněte zde.

Do pohádkové vesničky můžete přijet parním vlakem!

Výlet do parku Fábula můžete spojit s romantickou cestou parním vláčkem, který vypravují Jindřichohradecké místní dráhy několikrát za prázdniny z Jindřichova Hradce. Nepropásněte možnost nezapomenutelného zážitku – nostalgické projížďky krásnou krajinou Jižních Čech a Vysočiny spojené s dnem plným zážitků v parku Fábula. Jízdenky k prodeji na www.jhmd.cz.

Pohádková vesnička skřítka Fábuly leží na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy.  Krajů, kde kvete turistika a není nouze o zajímavé cyklotrasy a stezky pro pěší. Zajímavé tipy najdete na našem blogu. Vždy se však nezapomeňte po cestě zastavit na dobrý oběd a za příjemnými zážitky pro děti i dospělé v rodinném parku Fábula.

Návštěvu parku můžete spojit i s prohlídkou nově zrekonstruovaného Kamenického pivovaru nebo místního zámku se zahradami a jejich prastarou zámeckou lípou. A koupání? Jedno z nejčistších koupališť v jižních Čechách lom Antonka je vzdálen jen 2 km od parku .

SPOLUPRACUJEME: s RODINNÝMI A SENIOR PASY Využijte naše společné nabídky na snížené vstupné pro držitele pasů!!!

Odběr novinek