Školní výlety 2018

ŠKOLNÍ VÝLETY DO ZÁBAVNÉHO PARKU FÁBULA

Odměňte sebe i své žáky za celoroční úsilí dnem plným zážitků v parku Fábula

Rezervujte nyní a získejte tak dotaci 1 000 Kč na dopravu!

Milé děti, vážení pedagogové,

dovolujeme si Vám nabídnout prožití vašeho školního výletu v nádherné Pohádkové říši Fábula v Kamenici nad Lipou. Letos jsme se opět zaměřili na zvýšení interaktivity jednotlivých atrakcí, na rozšíření spektra zábavy, ale i na zdokonalení nabízených služeb, aby si u nás školní výlety užily nejenom děti, ale i paní učitelky či páni učitelé.

Výlet je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ, tedy děti ve věku od 3 do 12 let. Celodenní program plný zábavný, interaktivní i naučný, rozhodně ale překypující zážitky, pro Vás připravil tým profesionálů z oblasti školství, ale také cestovního ruchu a divadla. Celý výlet propojuje dobrodružná cesta, jejímž smyslem je splnit několik nevšedních úkolů a získat tak bodíky do hracích karet.

Jelikož nás rok od roku navštěvuje i čím dál více starších školáků, těšit se letos můžete namísto loutkových divadel na činoherní představení, užít si s žáky únikovou hru nebo třeba spojit výlet k Fábulovy s prohlídkou prastaré zámecké lípy, či s exkurzí Kamenického pivovaru.

Můžete k nám bez obav přijet i za špatného počasí. Za deště nebo v horku probíhá zábava pod střechou, při pěkném počasí část programu nabízíme venku. Celý areál je oplocen, u nás se vám žádné dítko neztratí.

PROGRAM – co vše u nás můžete navštívit

kouzelník

Letošní program pro školní výlety je připraven v duchu interaktivních a vzdělávacích aktivit a divadel, doplněných nespočtem volnočasových aktivit.

více informací o programu

SLUŽBY

čoko

Kompletní nabídkou služeb se postaráme o Vaši maximální spokojenost. Zajištěné parkování, široká nabídka občerstvení a možnosti zakoupení suvenýrů jsou samozřejmostí. Poskytneme Vám však mnohem víc…

více informací o službách

Důležité praktické informace pro učitele a rodiče

křída

Pro Vaši informovanost a připravenost na školní výlet si přečtěte tyto praktické informace a pokyny. Jistě se vám budou hodit.

podrobné praktické informace a pokyny

Cena

Cena za výlet 2018 činí 135,-Kč včetně DPH na jednoho žáka
Cena za hrací plán činí 20,-Kč na jednoho žáka

(nutné pro každého žáka – obsahuje hrací kartu s plánkem areálu )

Dotace na dopravu – Na každý autobus Vám přispějeme 1 000,-Kč na dopravu. Podmínkou je minimální počet 40 dětí v autobusu.

Vstupné se hradí u vstupu –  při příjezdu do areálu. Pokud splňujete podmínku pro získání dotace na dopravu ( min. 40 dětí ), částku 1 000,-Kč vám odečteme při placení rovnou ze vstupného.

Pedagogický doprovod zdarma – 1 osoba na 10 dětí

Řidič autobusu – zdarma

V ceně je zahrnutý veškerý program a zábava pro děti, pitný režim po celý den. V ceně není zahrnuto pouze tvoření v dílnách. To si můžete i nemusíte přiobjednat, záleží jen na vás.

 

Rezervace školního výletu

Abychom se vám mohli maximálně věnovat, rezervujte si u nás prosím termín návštěvy předem.

info@skritek-fabula.cz

608 601 500

Výlet do Pohádkové říše si můžete závazně objednat zde nebo pouze poptat pomocí formuláře níže.

Údaje označené * jsou povinné

Odběr novinek