Školní výlety 2018

Školní výlety do zábavného parku Fábula

Odměňte sebe i své žáky za celoroční úsilí dnem plným zážitků v parku Fábula.

Rezervujte nyní a získejte tak dotaci 1 000 Kč na dopravu!

Letos jsme se opět zaměřili na zvýšení interaktivity jednotlivých atrakcí, na rozšíření spektra zábavy, ale i na zdokonalení nabízených služeb, aby si u nás školní výlety užily nejenom děti, ale i paní učitelky či páni učitelé.

Výlet je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Celodenní program plný zábavný, interaktivní i naučný, rozhodně ale překypující zážitky, pro Vás připravil tým profesionálů z oblasti školství, ale také cestovního ruchu a divadla.

Jelikož nás rok od roku navštěvuje i čím dál více starších školáků, těšit se letos můžete na činoherní představení, užít si s žáky únikovou hru nebo třeba spojit výlet k Fábulovy s prohlídkou prastaré zámecké lípy. Největší novinkou je však rozhodně legendární Igráček a jeho putovní interaktivní expozice plná kvízů, her a zábavy.


Můžete k nám bez obav přijet i za špatného počasí. Za deště nebo v horku probíhá zábava pod střechou, při pěkném počasí část programu nabízíme venku. Celý areál je oplocen, u nás se vám žádné dítko neztratí.

PROGRAM – co vše u nás můžete navštívit

kouzelník

Letošní program pro školní výlety je připraven v duchu interaktivních a vzdělávacích aktivit a divadel, doplněných nespočtem volnočasových aktivit.

více informací o programu

Služby v parku Fábula

čoko

Kompletní nabídkou služeb se postaráme o vaši maximální spokojenost. Zajištěné parkování, široká nabídka občerstvení a možnosti zakoupení suvenýrů jsou samozřejmostí. Poskytneme vám však mnohem víc…

více informací o službách

Důležité praktické informace pro učitele a rodiče

křída

Pro vaši informovanost a připravenost na školní výlet si přečtěte tyto praktické informace a pokyny. Jistě se vám budou hodit.

podrobné praktické informace a pokyny

Cena školního výletu

Cena za výlet 2018 činí 135 Kč včetně DPH na jednoho žáka
Cena za hrací plán činí 20 Kč na jednoho žáka

(nutné pro každého žáka – obsahuje hrací kartu s plánkem areálu)

Pedagogický doprovod – zdarma (1 osoba na 10 dětí)

Řidič autobusu – zdarma

Dotace na dopravu

Na každý autobus vám přispějeme 1 000 Kč na dopravu. Podmínkou je minimální počet 40 dětí v autobusu.

V ceně je zahrnutý veškerý program a zábava pro děti, pitný režim po celý den. V ceně není zahrnuto pouze tvoření v dílnách. To si můžete i nemusíte přiobjednat, záleží jen na vás.

Vstupné se hradí u vstupu – při příjezdu do areálu. Pokud splňujete podmínku pro získání dotace na dopravu (min. 40 dětí), částku 1 000 Kč vám odečteme při placení rovnou ze vstupného.

Fotogalerie

 

Řekli o nás

smíšci

„Chci strašně moc poděkovat majitelům Fábula – rodinný zábavný park za to že to malým Smíškům umožnili. Velmi si toho vážíme. Všem návštěvu Fábula – rodinný zábavný park rozhodně doporučujeme.
Hned po příjezdu nás přivítala sama královna a po překročení vrátek jsme se ocitli všichni v pohádce. Díky všem a představte si že Smíšci rozhýbali velikého draka a on je poslouchal.“

Občanské sdružení Smíšek

 

školní výlet

„Dobrý den, velice děkuji za příjemně strávené dopoledne ve Vaší pohádkové říši. Děti se bavily, hrály si, bály se, ale hlavně získaly zážitky, které jsou pro ně velice důležité. Do další Vaší činnosti přeji Vám i všem Vašim pomocníkům hodně elánu.“

Dana Arpášová, MŠ Dušejov

AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNYTyto termíny mají v tuto chvíli nejnižší obsazenost. Pokud vám ale žádný z nich nevyhovuje, přesto nás neváhejte kontaktovat, pokusíme se udělat maximum pro zajištění termínu vám vyhovujícího.
21.5. ; 23.5. 
1.6. ; 11.6. ; 21.6. 

 

Rezervace školního výletu

Abychom se vám mohli maximálně věnovat, rezervujte si u nás prosím termín návštěvy předem.

info@skritek-fabula.cz

602 456 289

Výlet do Pohádkové říše si můžete závazně objednat zde nebo pouze poptat pomocí formuláře níže.

Údaje označené * jsou povinné

Odběr novinek