Školní výlety 2020

Zažijte jedinečný školní výlet!!!

Odměňte sebe i své žáky za celoroční úsilí dnem plným zážitků v parku Fábula.

U Fábuly se nemusíte bát davů cizích dětí, zmatků a front. Čeká vás jen příjemné rodinné prostředí, dostatek místa a času a program na míru přímo pro vás.

Školní výlet je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Celodenní program, zábavný, interaktivní i naučný, rozhodně ale překypující zážitky, pro Vás připravil tým profesionálů z oblasti školství, ale také cestovního ruchu a divadla.

Opět na vás čeká nový program s animátory, strašidelné i venkovní bludiště, herny, obří společenské hry a hlavně zbrusu nová hra plná úkolů. Těšte se však i na oblíbenou cestu pohádkovým sklepením, únikovou hru a tvoření v dílnách. Více o programu najdete zde.


Můžete k nám bez obav přijet i za špatného počasí. Za deště nebo v horku probíhá zábava pod střechou, při pěkném počasí část programu nabízíme venku. Celý areál je oplocen, u nás se vám žádné dítko neztratí.

PROGRAM – co vše u nás můžete navštívit

kouzelník

Letošní program pro školní výlety je plný volnočasových aktivit, doplněný o zážitky s animátorem a hlavně tvořený na míru přímo pro vás.

více informací o programu

Služby v parku Fábula

čoko

Kompletní nabídkou služeb se postaráme o vaši maximální spokojenost. Zajištěné parkování, široká nabídka občerstvení a možnosti zakoupení suvenýrů jsou samozřejmostí. Poskytneme vám však mnohem víc…

více informací o službách

Důležité praktické informace pro učitele a rodiče

křída

Pro vaši informovanost a připravenost na školní výlet si přečtěte tyto praktické informace a pokyny. Jistě se vám budou hodit.

podrobné praktické informace a pokyny

Cena školního výletu

Cena za výlet 2020 činí 135 Kč včetně DPH na jednoho žáka
Hrací plán ZDARMA!!!

Pedagogický doprovod – zdarma (1 osoba na 10 dětí)

Řidič autobusu – zdarma

V ceně školního výletu je zahrnutý veškerý program a zábava pro děti, pitný režim po celý den. V ceně není zahrnuto pouze tvoření v dílnách nebo úniková hra útěk ze žaláře. Toto si můžete i nemusíte přiobjednat, záleží jen na vás.

Vstupné se hradí u vstupu – při příjezdu do areálu.

Fotogalerie ze školních výletů

Řekli o nás

smíšci

„Chci strašně moc poděkovat majitelům Fábula – rodinný zábavný park za to že to malým Smíškům umožnili. Velmi si toho vážíme. Všem návštěvu Fábula – rodinný zábavný park rozhodně doporučujeme.
Hned po příjezdu nás přivítala sama královna a po překročení vrátek jsme se ocitli všichni v pohádce. Díky všem a představte si že Smíšci rozhýbali velikého draka a on je poslouchal.“

Občanské sdružení Smíšek

školní výlet

„Dobrý den, velice děkuji za příjemně strávené dopoledne ve Vaší pohádkové říši. Děti se bavily, hrály si, bály se, ale hlavně získaly zážitky, které jsou pro ně velice důležité. Do další Vaší činnosti přeji Vám i všem Vašim pomocníkům hodně elánu.“

Dana Arpášová, MŠ Dušejov

Rezervace školního výletu

Abychom se vám mohli maximálně věnovat, rezervujte si u nás prosím termín návštěvy předem.

info@skritek-fabula.cz

602 456 289

Výlet do Pohádkové říše si můžete závazně objednat zde nebo pouze poptat pomocí formuláře níže.

Údaje označené * jsou povinné

Odběr novinek