Černý pátek na Notino 2023

Černý pátek 2023 na Notino: Nakupte si vánoční dárky pro všechny!

Black Friday 2023, tedy česky černý pátek 2023, se blíží. V Notino.cz, nejprestižnější české online parfumérii, tento svátek ctí a 24. 11. 2023 si zde můžete přijít za výhodné ceny nakoupit parfémy, kosmetiku a další produkty těch nejluxusnějších značek. Nebo nakupujte již nyní. Slevy totiž běží již od 6. listopadu a potrvají až do neděle 26. listopadu 2023.

Název akce „Black Friday“, tedy černý pátek, se vztahuje k jednomu z nejvýznamnějších nákupních dní v roce, který je spojen s obrovskými slevami a speciálními nabídkami od mnoha obchodníků. Tento nákupní svátek připadá na den po svátku Díkůvzdání v USA, což je čtvrtý pátek v listopadu. Černý pátek 2023 tak připadá na 24. 11. 2023 a těšit se na něj můžete i na Notino.cz.

Znáte historii Black Friday?

Termín „Black Friday“ se ve spojení s vánočními nákupy poprvé objevil ve Spojených státech v 60. letech 20. století. Původně byl používán policisty ve Philadelphii, aby popisovali chaos a dopravní zácpy, které vznikly den po Díkůvzdání, kdy se naplno rozjížděly nákupy na Vánoce. Postupem času se význam termínu změnil a začal odkazovat na den, kdy obchody začínají ve velkém prodávat zboží, a tedy i generovat zisk, což jim pomáhá změnit své účetní záznamy z červených (ztrátových) na černá (zisková) čísla.

Dnes je již Black Friday vnímán zejména jako chvíle, do které se vyplatí počkat s vánočními nákupy, a právě v tento den nakoupit vánoční dárky pro rodinu, ale třeba i sobě koupit to, co jsme dlouho odkládali. To proto, že Black Friday je dnes spojen s výhodnými slevami. Černý pátek 2023 na Notino.cz nebude jiný.

Black Friday se stal fenoménem a rozšířil se i mimo USA do dalších zemí. Spotřebitelé jsou lákáni na výrazné slevy, a to jak v kamenných obchodech, tak i online. Některé obchody a online maloobchodníci začaly nabízet slevy nejen v pátek, ale i během celého víkendu, nebo dokonce týdne, až do pondělí, které je známe jako Cyber Monday.

Black Friday v Notino

Přijďte oslavit černý pátek 2023 na Notino.cz pořádnými nákupy

Jak bude vypadat černý pátek 2023 na Notino.cz? Rozhodně bude stát za to a očekávat můžete největší slevy roku a k tomu obrovské množství dárků, na jejichž seznam se máte možnost podívat už nyní.

I když slevy najdete na Notino.cz po celý rok, ty v rámci Black Friday jsou ještě intenzivnější. Tři týdny trvající slevy začaly 6. listopadu 2023 a potrvají až do neděle 26. listopadu. Vrcholným dnem bude samozřejmě černý pátek 2023. Přijďte slavit tím, že nakupíte celé rodině voňavé dárky i luxusní kosmetiku.

Nechte se překvapit – slevy až 30 % na luxusní produkty výrazně odlehčí vaší peněžence. A nezapomeňte, že Notino.cz pro vás má i luxusní produkty, třeba parfémy, za ekonomické ceny. Takže Notino.cz je skutečně ideálním místem, kde nakoupit veškeré vánoční dárky, pro ženy i muže, pro děti, babičky i dědečky, pro rodinu, známé i kolegy. Přijďte si pro slevy a nakupujte s kódem black.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.