venkovní hřiště

Venkovní dětské hřiště

Velký venkovní prostor pro volnočasové aktivity

 

Pro větší vyžití vašich dětí rozšiřil zábavní park Pohádková říše venkovní dětské hřiště.  Sousedí s letní zahrádkou restaurace a je rozděleno na část pro nejmenší děti a část pro větší děti. Můžete se těšit na nové houpačky, prolézačky, provazová bludiště, na kterých si s chutí zašpásují i naše pohádkové bytosti!  Rodiče, povězte, přece co je lepší, než si v klidu vychutnat kávu, či jiné občerstvení a mít o program pro děti postaráno? Přece ne nadarmo se říká, kdo si hraje, nezlobí!

Nechybí ani odpočinkový koutek pro nejmenší

Maminky, chystáte se na celodenní výlet do Pohádkové říše se svými ratolestmi a nejmenší se ještě musí vozit v kočárku, nebo nosit v náručí? Nejen pro Vás a vaše nejmenší připravujeme místo, kde si budete moci relaxovat pod slunečníkem, sedět na měkkých dekách a užívat si příjemné atmosféry vašeho pohádkového dne. Tento plac můžete využít na lehký letní piknik, posezení nebo jak uznáte za vhodné ☺.

Velkou výhodu nabízí pro své návštěvníky zábavní areál Pohádkové říše tím, že pokud náhodou vaše dovolená s dětmi či celodenní rodinný výlet pokazí nepříznivé počasí , u Fábuly je dostatek volnočasových aktivit i v chládku pod střechou. A tak, než houpačky a prolézačky  po letní přeháňce oschnou, můžete vaše rodina navštívit třeba velké společenské herny, království hlavolamů či si něco pěkného společně vytvořit v dílnách. A jakmile sluníčko zase vykoukne, hurá zpátky na hřiště!

zmenseno2
zmenseno1Odběr novinek