venkovní hřiště

Venkovní dětské hřiště

Velký venkovní prostor pro volnočasové aktivity

 

Pro větší vyžití vašich dětí rozšiřil zábavní park Pohádková říše venkovní dětské hřiště.  Sousedí s letní zahrádkou restaurace a je rozděleno na část pro nejmenší děti a část pro větší děti. Můžete se těšit na nové houpačky, prolézačky, provazová bludiště, na kterých si s chutí zašpásují i naše pohádkové bytosti! A dokonce i nějaké ty vodní hrátky. Rodiče, povězte, přece co je lepší, než si v klidu vychutnat kávu, či jiné občerstvení a mít o program pro děti postaráno? Přece ne nadarmo se říká, kdo si hraje, nezlobí! ☺

Nechybí ani odpočinkový koutek pro nejmenší

Maminky, chystáte se na celodenní výlet do Pohádkové říše se svými ratolestmi a nejmenší se ještě musí vozit v kočárku, nebo nosit v náručí? Nejen pro Vás a vaše nejmenší připravujeme místo, kde si budete moci relaxovat pod slunečníkem, sedět na měkkých dekách a užívat si příjemné atmosféry vašeho pohádkového dne. Tento plac můžete využít na lehký letní piknik, posezení nebo jak uznáte za vhodné ☺. Odpočinková loučka sousedí s dětským koutkem pro nejmenší děti, takže pískoviště, bagříky, lopatky a hlavně stín a zázemí. Celé pohádkové království zde máte jako na dlani.

Velkou výhodu nabízí pro své návštěvníky zábavní areál Pohádkové říše tím, že pokud náhodou vaše dovolená s dětmi či celodenní rodinný výlet pokazí nepříznivé počasí , u Fábuly je dostatek volnočasových aktivit i v chládku pod střechou. A tak, než houpačky a prolézačky  po letní přeháňce oschnou, můžete vaše rodina navštívit třeba velké společenské herny, království hlavolamů či si něco pěkného společně vytvořit v dílnách. A jakmile sluníčko zase vykoukne, hurá zpátky na hřiště!

zmenseno2
zmenseno1Odběr novinek