Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

 • akce již proběhla.

S párou za Fábulou

3 Červenec, 2017-9:30 am - 28 Srpen, 2017-6:00 pm

s párou za Fábulou

AKTUÁLNĚ – Nejstarší parní lokomotivu Jindřichohradeckých místních drah vyřadila v sobotu 12. srpna z provozu technická závada. Parní lokomotivu z roku 1958 proto nyní nahradí diesel-elektrická lokomotiva T 47.018

Vydejte se S párou za Fábulou do rodinného zábavního parku v Kamenici nad Lipou, městečka, které leží na rozhraní jižních Čech a Vysočiny. Jindřichohradecká úzkokolejka a zážitkový park Fábula letos navázaly opět spolupráci a v průběhu letních prázdnin bude každé pondělí vypraven parní vlak z Jindřichova Hradce do Kamenice nad Lipou.

_DSC2290
IMG_0211

Cestování s pohádkovou bytostí

Nebude to obyčejný parní vlak. Během jízdy v něm bude přítomná živá pohádková bytost z parku Fábula, která se bude starat o zpříjemnění  cesty  a zábavu pasažérů, hlavně dětí. Po příjezdu do cílové stanice vás, pokud budete chtít, odvede přímo do pohádkového areálu.

s párou za Fábulou
úzkokolejka

ikona

REZERVACE JÍZDENEK NA

https://jizdenky.jhmd.cz/Nakup/?id=0&a=6

Program zážitkového parku

 • živé pohádkové bytosti
 • cesta kouzelníka Kellyho
 • pohádkové sklepení – Putování za pokladem – pohádkový kvíz
 • hlavolamy pro velké i malé
 • půjčovna kostýmů
 • obří společenské hry
 • minizoo
 • úniková hru – Útěk ze žaláře
 • přírodní bludiště
 • tvořivé dílny….…a mnoho dalšího

Během letních měsíců je navíc připraveno velké množství doprovodných tematických akcí. Bližší informace najdete na našich webových stránkách.

V zážitkovém parku máte možnost se spolu se svými dětmi vrátit do časů dětství. Užijete si celodenní zábavu i za nepříznivých klimatických podmínek – možnost využití vnitřních i venkovních aktivit.

skřítek

Hostinci U loupežníka Bambitky nebo v Občerstvení u Otesánka občerstvit a přitom nemusíte opustit prostor parku.

 

Podrobnosti

Zahájení:
3 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
28 Srpen, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek