Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

S párou za Fábulou

3 Červenec, 2017-9:30 am - 28 Srpen, 2017-6:00 pm

s párou za Fábulou

AKTUÁLNĚ – Nejstarší parní lokomotivu Jindřichohradeckých místních drah vyřadila v sobotu 12. srpna z provozu technická závada. Parní lokomotivu z roku 1958 proto nyní nahradí diesel-elektrická lokomotiva T 47.018

Vydejte se S párou za Fábulou do rodinného zábavního parku v Kamenici nad Lipou, městečka, které leží na rozhraní jižních Čech a Vysočiny. Jindřichohradecká úzkokolejka a zážitkový park Fábula letos navázaly opět spolupráci a v průběhu letních prázdnin bude každé pondělí vypraven parní vlak z Jindřichova Hradce do Kamenice nad Lipou.

_DSC2290
IMG_0211

Cestování s pohádkovou bytostí

Nebude to obyčejný parní vlak. Během jízdy v něm bude přítomná živá pohádková bytost z parku Fábula, která se bude starat o zpříjemnění  cesty  a zábavu pasažérů, hlavně dětí. Po příjezdu do cílové stanice vás, pokud budete chtít, odvede přímo do pohádkového areálu.

s párou za Fábulou
úzkokolejka

ikona

REZERVACE JÍZDENEK NA

https://jizdenky.jhmd.cz/Nakup/?id=0&a=6

Program zážitkového parku

 • živé pohádkové bytosti
 • cesta kouzelníka Kellyho
 • pohádkové sklepení – Putování za pokladem – pohádkový kvíz
 • hlavolamy pro velké i malé
 • půjčovna kostýmů
 • obří společenské hry
 • minizoo
 • úniková hru – Útěk ze žaláře
 • přírodní bludiště
 • tvořivé dílny….…a mnoho dalšího

Během letních měsíců je navíc připraveno velké množství doprovodných tematických akcí. Bližší informace najdete na našich webových stránkách.

V zážitkovém parku máte možnost se spolu se svými dětmi vrátit do časů dětství. Užijete si celodenní zábavu i za nepříznivých klimatických podmínek – možnost využití vnitřních i venkovních aktivit.

skřítek

Hostinci U loupežníka Bambitky nebo v Občerstvení u Otesánka občerstvit a přitom nemusíte opustit prostor parku.

 

Podrobnosti

Zahájení:
3 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
28 Srpen, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek