Načítám Akce

« Všechny Akce

NOVINKA – Neomezená půjčovna kostýmů

29 června-10:00 am - 31 srpna-6:00 pm

70Kč
půjčovna kostýmů

Jen v parku Fábula můžeš vyzkoušet desítky kostýmů a užít si v nich celý den!!!

Oblíbená půjčovna pohádkových kostýmů vám letos nově nabídne celodenní neomezené půjčovné! Za pouhých 70,-Kč si vaše děti nebo i vy dospěláci můžete předplatit tuto službu a pak celý den zkoušet, převlékat a fotit se v různých vznešených i legračních kostýmech.

Chvíli drakem!   Potom zase vodníkem…

          A statečným rytířem!!!

                     Čertem a ještě pirátem.

             Zkusit být červenou karkulkou.

                                     Něžnou princeznou…

Všemocnou čarodějkou!!!    A na chvíli vílou.

Tak sebou nezapomeňte vzít fotoaparát, protože vzpomínky na dnešní den budou opravdu třeba zaznamenat. V pohádkových šatech si z interiérů pohádkové říše Fábula odnesete opravdu originální fotografie.

Fábulova půjčovna kostýmů funguje tak, že pokud se pro zapůjčení rozhodnete, po celý den pak sami můžete chodit kostýmy měnit, zkoušet k šatům klobouky, paruky, doplňky a v těchto kostýmech se pak můžete pohybovat po celém areálu.

cena celodenního půjčovného   pouhých 70,-Kč

Podrobnosti

Zahájení:
29 Červen-10:00 am
Ukončení:
31 Srpen-6:00 pm
Cena:
70Kč

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek