Načítám Akce

« Všechny Akce

Jarní kostýmová soutěž s Fábulou

15 dubna-8:00 am - 31 května-5:00 pm

kostýmy

Velká jarní fotosoutěž o nejkrásnější kostým 15.4. – 31.5.2019

 

soutěž s kostýmy

 

Co máš udělat?

  • Pošli fotku své rodiny nebo dětí v kostýmech zprávou na fb parku Fábula.
  • Hlasuj pro svoji fotku, sdílej.
  • Vyhrávají 3 fotografie s největším počtem lajků.
  • Olajkuj také fb stránku parku Fábula. 

 

Co vyhráváš?

1. Rodinná vstupenka, půjčení kostýmů pro celou rodinu a úniková hra v parku Fábula

            2. Rodinná vstupenka a půjčení kostýmů pro celou rodinu v parku Fábula

            3. Rodinná vstupenka do parku Fábula

 

soutěž o rodinnou vstupenku

 

Park Fábula letos rozšířil služby pohádkové půjčovny kostýmů. Nikde jinde než u Fábuly toto nezažijete. Vypůjčte si 1x kostým za pouhých 70,-Kč a celý den máte půjčovnu kostýmů k dispozici. Převleky tak můžete měnit, zkoušet, fotit se v nich a užít si tak své nové role po celý den.

A právě při této příležitosti, otevření NEOMEZENÉ PŮJČOVNY POHÁDKOVÝCH KOSTÝMŮ, si pro vás park Fábula připravil tuto fotosoutěž. Stačí nám na fb partku Fábula zaslat fotku vás, vaší rodiny nebo vašich dětí v kostýmech. My ji zařadíme na fb do alba a pak už stačí jen sdílet a jakovat. Je to tak jednoduché!!! Tak honem najděte fotovzpomínky z letošního karnevalu či narozeninové oslavy. Cokoliv, kde vás zdobí kostýmy a posílejte. Těšíme se!!!

půjčovna kostýmů

PRAVIDLA:https://pohadkova-rise.cz/pravidla-jarni-kostymovana-fotosoutez/

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
15 Duben-8:00 am
Ukončení:
31 Květen-5:00 pm

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek