Načítám Akce

« All Akce

Prázdniny skřítků aneb Fábula slaví narozeniny

28 srpna-9:30 am - 1 září-6:00 pm

skřítek Fábula

Ani jsme se nestačili v pohádkové říši pořádně rozkoukat a skřítek Fábula má kulatiny. Opravdu je tomu už pět roků co se narodil a zážitkový park v Kamenici nad Lipou otevřel poprvé své brány pro veřejnost. Od té doby se prostory areálu neustále naplňují smíchem a radostí dětí všech věkových skupin.

Skřítci a Sněhurka

Během prázdninového týdne skřítků budete v zábavním parku potkávat mnoho skřítků a dokonce i princeznu Sněhurku. Připravili si velkou zábavu, budou vás doprovázet celou pohádkovou říší i cestou magistra Kellyho, na které potkáte i jiné pohádkové postavičky.

Dokonce zazní i písničky ze známého pohádkového filmu Ať žijí duchové, ty určitě dobře znáte a můžete si s námi zazpívat.

skřítek Fábula
skřítek Fábula

Program a atrakce

Hned u vstupu vás přivítá osobně skřítek Fábula a budete pasováni na skřítky jeho pohádkové říše. Protože slaví narozeniny, dostanete malý dortík, abyste si zábavu ještě víc osladili.

Fábula si pro vás také připravil pohádkové divadelní představení. Máte přece rádi pohádky?

Ani o ostatní atrakce a volnočasové aktivity nepřijdete. Projdete cestou kouzelníka Kellyho plnou úkolů, zahrajete si obří společenské hry, vyřešíte hlavolamy, rozpohybujete obrovskou loutku draka, navštívíte pohádkové sklepení, nakrmíte zvířátka v zookoutku, vyrobíte něco hezkého v tvořivých dílničkách a další a další.

Hlad, žízeň a chuť na něco dobrého zaženete v občerstvení u Otesánka nebo v Hostinci u loupežníka Bambitky, popřípadě v pohádkové cukrárně.

Přijďte s námi oslavit páté Fábulovi narozeniny ať mu můžete popřát hodně skvělých nápadů do dalších let.

skřítek Fábula
skřítek Fábula
skřítek Fábula

Krátký pohled do minulosti

Když skřítek Fábula poprvé spatřil budovu bývalého okresního soudu v Kamenici a prohlédl si okolní zahradu, hned věděl, že tady by se mu mohlo líbit a že je to ideální prostředí, kde se budou moci živé pohádkové bytosti setkávat s dětmi.

Pohádkovým bytostem je totiž vlastní dělat lidem radost, bavit se, vtipkovat a trochu lumpačit. Fábula to moc dobře věděl a začal budovat zážitkový park s mnoha atrakcemi a to se mu skutečně podařilo.

Každý rok vymýšlí a připravuje nové zážitky, hry a akce, aby se mohli návštěvníci vracet a být překvapeni novinkami.

skřítek Fábula

Doprovodný program:

Po celý den přítomni skřítci a  Sněhurka.

9:30 – otevíráme park Fábula a všechny stálé atrakce

11:30 – divadelní představení

15:00 – divadelní představení

18:00 – zavíráme brány parku Fábula

Podrobnosti

Zahájení:
28 Srpen-9:30 am
Ukončení:
1 Září-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Odběr novinek