bílá paní

Pohádková vesnička Fábula

Pohádková vesnička

Léto se blíží! A s ním i otázka: „Kam na výlet?“, „ Kde si užijí zábavy děti nebo celá naše rodina?“  Odpověď je tento rok velmi snadná: tím pravým místem pro rodinný výlet je zábavné centrum: Pohádková říše skřítka Fábuly v nádherném prostředí jihočeské Kamenice nad Lipou. Areál bývalého Okresního soudu, umístěný blízko náměstí naproti autobusovému nádraží vás přenese do světa, kde vládnou kouzla a hlavně české pohádky.

Co v pohádkové vesničce najdete

Svojí dovolenou zde dáte prostor hravosti a potkáte se s opravdovými pohádkovými bytostmi. Princezna, vodník, král, čaroděj i ježibaba, co vaří žížalí polévku, si s vámi popovídají a možná i zazpívají.  Čert vezme malé i velké do své školy a zváží všechny vaše hříchy na své pekelné váze. Divadlo pro nejmenší i školáky je jako letošní novinka připraveno pod širou oblohou. Na cestě od něj uvidíte živá zvířátka – ovečky, prasátka, kozy, morčátka a 2 vážené obyvatele říše – Fešáka s Hezounem- místní paví kluky. Fábula je tip pro celodenní výlet. Areál nově nabízí obří zábavné společenské hry- domino, pexeso, kostky, logic, dámu, člověče nezlob se. A poté můžete zamířit do bludiště, kde vám česká pohádka bude ještě blíže formou dobře volených otázek. Vedle sousedící hlavolamy pořádně zamotají hlavu. Vaše zážitky si budete moci přenést i k sobě domů nebo vašim blízkým. V tvořivých dílnách vyrobíte dárky, které vám budou báječné chvíle připomínat. A na závěr to nejlepší. Čeká na vás pravá loupežnická hospoda u loupežníka Bambitky. Tady se osvěžíte a zažijete pohádkovou zábavu s místní loupežnicí, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Pohádková vesnička – zábava pro celou rodinu

Pohádky patří dětem a dospělí v nich nacházejí svoje vlastní dětství. A pokud máte možnost je zažít dohromady, je otázka: „Kam s dětmi?“ vyřešena. Kompletně vybavený zábavní areál pohádkové říše skřítka Fábuly vás přenese do světa fantazie, legrace, kreativity i moudrosti. Po celé léto jsou připraveny kulturní akce s účastí Michaely Kuklové. Rytíři budou chránit pohádku a poteče i čokoláda. A pokud by vás unavilo letní horko, osvěžíte se v pohádkovém sklepení při tanečku s ježibabou a v loupežnickém hostinci u dobrého moku. Fakt, že tento tip pro váš letní program je zaručený, potvrzuje i Josef Dvořák, letošní patron říše Fábula.

4 komentáře to “Pohádková vesnička Fábula”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek