Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Tortura vesele a hravě

17 Červenec, 2017-9:30 am - 23 Červenec, 2017-6:00 pm

Tortura

Tortura – právo útrpné – mučení, to byla běžně používaná legitimní vyslýchací a soudní technika ve středověku. Říkáte si, co to má společného s pohádkovým parkem Fábula? Areál parku je vsazen do prostor bývalého okresního soudu. Ano, od roku 1925 se zde soudilo i věznilo. Dokonce jsou zde dodnes zachovány původní vězeňské cely ( dnes prostory únikové hry ) a vycházkový dvůr pro vězně ( dnes plac krčmy u loupežníka ). A protože má park Fábula ve sklepení i opravdovou mučírnu, na nádvoří šibenici a samozřejmě nechybí ani pohádkové peklo, pozve vás v tomto týdnu na kulturní program propojující zábavu, divadlo a trochu té historie.

Vtip, legrace, parodie

Parodie na téma dnešní i dávné justice přenesená do pohádkového tématu vás jistě pobaví. Divadelní hru Kat a blázen budete moci shlédnout v 11:30 nebo v 15:00 hod.

U Fábuly si akci užijí malí i velcí

Jaké aktivity čekají na velké děti?

Program Tortura vesele a hravě, Únikovka „Útěk ze žaláře“, Šifrovaná pro velké, Hlavolamy pro velké, Střelba z kuše

Jaké aktivity čekají na malé děti?

Mini ZOO, Šifrovaná pro malé, Hlavolamy pro malé, Dětské herny a venkovní hřiště

Jaké aktivity čekají na celou rodinu?

Zážitková cesta pohádkovým sklepením, Půjčovna kostýmů, Bludiště, Tvořivé dílny, Obří společenské hry

Doprovodný program:

9:30 – otevíráme veškeré atrakce a brány parku

13:45 – Kat a blázen na nádvoří parku

18:00 – zavíráme brány parku

Podrobnosti

Zahájení:
17 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
23 Červenec, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek