Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

S párou za Fábulou

3 Červenec, 2018-8:00 am - 30 Srpen, 2018-5:00 pm

s párou za fábulou

Máme pro vás tip na nezapomenutelný výlet!

Mamko, taťko, babičko, děti, přichystejte si batůžky a vyražte do Jindřichova Hradce. Na nádraží Jindřichohradeckých místních drah nasedněte na parní vláček a užijte si nostalgickou jízdu nádhernou přírodou Jižních Čech a Vysočiny. Každé prázdninové úterky a čtvrtky vás doveze pára až do Kamenice nad Lipou, kde už na vás budou čekat pohádkové bytosti a jejich celodenní program.

zony a jízdné

Jízdenku na parní vláček vám bohužel nedokáže zajistit park Fábula. Rezervovat si ji však můžete na http://jizdenky.jhmd.cz/.

Funguje to tedy tak, že pokud chcete do parku Fábula přijet parním vlakem, u Jindřichohradeckých místních drah si koupíte jízdenku a v Kamenici nad Lipou, až dorazíte přímo k nám do parku, si pořídíte zvlášť vstupenku do parku nebo si kupte levnější vstupenky v našem předprodeji.

pára jede
ježibaba a pára
Jarda a pára
cesta za fábulou

logo JHMD

 

Podrobnosti

Zahájení:
3 Červenec, 2018-8:00 am
Ukončení:
30 Srpen, 2018-5:00 pm

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek