Na které akce pro děti se můžete těšit?

Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Květen 2018

S Igráčkem vstupenka zdarma

5 května-10:00 am - 31 srpna-6:00 pm
Pohádková říše Fábula, Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa
nabídka Igráček

Skřítek Fábula a Igráček pro vás připravili letos nejenom spoustu zábavy, ale i skvělou nabídku. Udělejte svým dětem dvojnásobnou radost! Kupte jim hračku od Igráčka a získejte pro ně tak volnou vstupenku do parku Fábula. Stačí jen předložit účtenku u vstupu do parku a můžete vstoupit do nejlepšího světa zábavy.

Zobrazit více »

Květnové a červnové víkendy u Fábuly za hubičku!

6 května-10:00 am - 24 června-6:00 pm
Pohádková říše Fábula, Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa
100Kč
plakát víkendy

Fábula letos otevírá brzy! Tak hurá na výlet! Park Fábula připravil pro všechny pohádkové nedočkavce skvělou nabídku. Letos už nemusíte čekat na prázdniny. Přijet můžete každý květnový víkend, a to za snížené vstupné!!! Igráček už od května! A tady je malá rekapitulace programů, služeb a cen, aby jste v tom neměli zmatek: Kdy platí snížené vstupné 100 Kč? 6.5. ; 12.5. ; 13.5. ; 19.5. ; 20.5. ; 26.5. ; 27.5. ; 2.6. ; 3.6. ; 9.6. ; 10.6. ;…

Zobrazit více »
Červenec 2018

S párou za Fábulou

3 července-8:00 am - 30 srpna-5:00 pm
s párou za fábulou

Máme pro vás tip na nezapomenutelný výlet! Mamko, taťko, babičko, děti, přichystejte si batůžky a vyražte do Jindřichova Hradce. Na nádraží Jindřichohradeckých místních drah nasedněte na parní vláček a užijte si nostalgickou jízdu nádhernou přírodou Jižních Čech a Vysočiny. Každé prázdninové úterky a čtvrtky vás doveze pára až do Kamenice nad Lipou, kde už na vás budou čekat pohádkové bytosti a jejich celodenní program. Jízdenku na parní vláček vám bohužel nedokáže zajistit park Fábula. Rezervovat si ji však můžete na http://jizdenky.jhmd.cz/.…

Zobrazit více »
+ Export Events

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek