Na které akce pro děti se můžete těšit?

Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

Nadcházející Akce

Akce Search and Views Navigation

Vyhledat Akce

Akce Views Navigation

Akce Search

Květen 2018

S Igráčkem vstupenka zdarma

5 května-10:00 am - 31 srpna-6:00 pm
Pohádková říše Fábula, Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa
nabídka Igráček

Skřítek Fábula a Igráček pro vás připravili letos nejenom spoustu zábavy, ale i skvělou nabídku. Udělejte svým dětem dvojnásobnou radost! Kupte jim hračku od Igráčka a získejte pro ně tak volnou vstupenku do parku Fábula. Stačí jen předložit účtenku u vstupu do parku a můžete vstoupit do nejlepšího světa zábavy.

Zobrazit více »

Červen 2018

VELKÁ LETNÍ FOTO SOUTĚŽ S JOŽINEM

30 června-10:00 am - 31 srpna-6:00 pm

VELKÁ LETNÍ FOTO SOUTĚŽ S JOŽINEM z BAŽIN od 30.6.2018 do 31.8.2018   1. POBYT NA VRANOVSKÉ PLÁŽI na 4 noci pro 2 dospělé a 2 děti             2. RODINNÁ VSTUPENKA (560,-Kč), ÚNIKOVÁ HRA (300,-) a oběd v parku FÁBULA             3. RODINNÁ VSTUPENKA (560,-Kč), KOSTÝMY (á/70,-) a oběd v parku FÁBULA     TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH KOL: termín: kolo: výhra: 30.6.-6.7. 1 hra Jožin z bažin 7.7.-13.7. 2 hra Jožin…

Zobrazit více »

Červenec 2018

S párou za Fábulou

3 července-8:00 am - 30 srpna-5:00 pm
s párou za fábulou

Máme pro vás tip na nezapomenutelný výlet! Mamko, taťko, babičko, děti, přichystejte si batůžky a vyražte do Jindřichova Hradce. Na nádraží Jindřichohradeckých místních drah nasedněte na parní vláček a užijte si nostalgickou jízdu nádhernou přírodou Jižních Čech a Vysočiny. Každé prázdninové úterky a čtvrtky vás doveze pára až do Kamenice nad Lipou, kde už na vás budou čekat pohádkové bytosti a jejich celodenní program. Jízdenku na parní vláček vám bohužel nedokáže zajistit park Fábula. Rezervovat si ji však můžete na http://jizdenky.jhmd.cz/.…

Zobrazit více »
+ Export Events

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek